dos ta program yazma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CyberLord_

Üye
23 Eki 2007
56
0
arkadaşlar dos ta çalışan programların nasıl yazıldığına dair dökümana ihtiyacım var...google amca pek yardımcı olmadı...yardımlarınız esirgemezseniz sevinirim...teşekkürler...(konuyu yanlış yere açtıysam özür)

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
dosta komut yazarsın kardeş program degil program virsüal basic gibi programlarla yazılır bat dosyası yaparsın vürüslü adam açınca komut vererk işlemini yapar

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
yanlış anladın vb ile program yazarsın bat la vürüs dedim ikisi ayrı şeyler program dostan olmaz
bat dosyalarıyla genelde vürüs yazılır onu anlatmak istedim dostum

biohazard

Üye
7 Ocak 2007
115
1
dosta komut yazarsın kardeş program degil program virsüal basic gibi programlarla yazılır bat dosyası yaparsın vürüslü adam açınca komut vererk işlemini yapar

öyle saçma şey mi olur gayet de seçeneklerini belirleyip seçeneklerin neler yapacağını belirleyerek görüntüleme ya da işlem yapılabilir.

konuyu açan arkadaşım bana bir pm atarsa ona yardımcı olacağım. dökümanlarım biraz dağınık ve özentisiz. foruma koyacak kadar düzenleyebilirsem paylaşacağım^^

sonuç olarak dos ta otomatikleştirmeye yaradığına göre o da bir programlama dilidir. sadece biraz eski :)

EDIT: ayrıca sadece virus mü yazılır yani xD

Son düzenleme:
10 Tem 2009
58
0
İzmir
arkadaşım programlar programlama diliyle yazılır.eğer özel grafik tasarımı yapmazsan programlar dos ekranında çalışır.visual basic daha kolay bir dildir.grafiksel tasarımlar ve grafiksel arayüz olduğu için daha iyidir.ama tabi kide bu programları yapabilmek için öğrenmen gerek ama dediğin gibi bir muhasebe programı için çok fazla bir bilgi gerekmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.