Dosya Sıkıştırdığımda Boyut Azalmıyor

BASHKIR

Yeni üye
20 Şub 2021
13
0
Benim içinde resimlerimin, videolarımın ve çeşitli dosyalarımın bulunduğu bir klasör var ve ben bu klasörü winrar ile sıkıştırdım. Normalde boyutunun düşmesini bekliyordum fakat boyutunda herhangi bir düşme olmadı. Katı arşiv seçeneğini seçerek tekrar sıkıştırdım fakat yine olmadı. Klasörün boyutu yaklaşık 125GB. Bilgisayarıma format atacağım ve bu dosyaların kaybolmasını istemediğim için sıkıştırıp Mega'ya yüklemeyi düşünüyorum. Boyutunu nasıl düşürebilirim?

BASHKIR

Yeni üye
20 Şub 2021
13
0
Elinde cihaz mevcut değilse bulut depolamayı araştır oda olmazsa yaz başka birşey düşünelim

Ben Mega 50GB yer veriyor diye Mega'ya kayıt olmuştum daha sonra bana 20GB ek depolama alanı hediye ettiler ama şu an aklıma değişik bir fikir geldi. Bu klasörü şifreleyerek sıkıştırıp ftp ile InfınıtyFree ye atmayı düşünüyorum. Format attıktan sonra da tekrar indiririm diye düşünüyorum fakat Infinityfree'ye çok güvenmiyorum.

HOLİSAVRA

Üye
29 Tem 2007
88
4
Merhaba Dostum, Vermiş olduğum site daha önceden 100 gb veriyordu, şuan 50 gb sanırım. 2-3 farklı hesap ile geçici bir çözüm ürete bilirsin. bunun yanı sıra kişisel verilerini bulut sistemine atmanı pek tavsiye etmem, mümkün mertebe fiziksel olarak depolamanı öneririm.

ZOOLZ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.