Dosya Sıkıştırma E-maiL programi uyarisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R-Dem

Üye
15 Ocak 2010
139
0
Selamin aleyküm ,

Dosya Sıkıştırmasi üzerinde bi makale okudum internette . 700 MByi 2 mb yapiLiyormus feLan . Bende deniyorum ama uyari geLiyor bende . E-MaiL programim oLmadigini söyLüyo . Ne yapiyim arkadasLar yardim edebiLirmisiniz .?

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
Dosya sıkıştırmanin çeşitli yolları var aşagida

Dosya Sıkıştırma Yöntemleri

ZIP ile sıkıştırma

$ zip -r deneme.zip dosya_veya_dizin

TAR ile gz olarak sıkıştırma

$ tar cvzf deneme.tar.gz dosya_veya_dizin

TAR ile bz2 olarak sıkıştırma

$ tar cvjf deneme.tar.bz2 dosya_veya_dizin

TAR.Z ile sıkıştırmak

$ tar -cZvf deneme.tar.Z dizin_veya_dosya

GZIP ile sıkıştırmak

$ gzip -9 dosya_veya_dizin

Not:işlem bittikten sonra sonu dosya_veya_dizin.gz adında bir dosya oluşacaktır.

RAR ile sıkıştırma

$ rar a -ap deneme.rar dosya_veya_dizin

RAR ile şifreleyerek sıkıştırma

$ rar a -ap -p deneme.rar dosya_veya_dizin

NOT: Size 2 defa şifreyi sorar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.