Çözüldü Dosya uzantısı hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarqRisus

Üye
14 Mar 2017
168
0
Nereye
Merhaba,öncelikle herkese iyi formlar dilerim.
Ben klasörlerin dosya uzantılarının gözükmesini istiyorum.Klasör seçeneklerinden görünüm sekmesine gelip "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" kutucuğunun tikini kaldırıyorum ve uygula deyip tamama basıyorum.Ancak benim yaptığım kaydolmuyor.Yani o tiki kaldırıyorum.Tekrar klasör seçeneklerine geldiğimde yaptığım kaydolmamış oluyor.Yani tikli oluyor.
Oysaki ben tiki kaldırıp,uygula ve tamama basmıştım.Neden böyle oluyor? Yardım ederseniz sevinirim.

Sorun DreaMHunteR hocam tarafından çözülmüştür.Konu kilitlenebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.