Dosya yürütülemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

narkozqinq

Yeni üye
22 Eki 2011
22
0
Ankara
arkadaşlar ben camstudio ile video çektim izlemek istedim nasıl olmuş diye windows media player ile açmayı denedim diyor ki dosya yürütülemiyor ne yapmam gerek yardım edeblr msnz dosya bozuktur diye 1 kere daha çektim aynısını yine dosya yürütülemiyor diyor en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum:(:(:(:(

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
cam studioda capture olarak kayıt ediliyor ve açtıgında programın edit bölümü açılıyor bunun nedenini bende çok aradım bulamadım fakat programın freeware olmadıgından kaynaklandıgını düşünüyorum,videoyu normalde yani cam stufio içinde izlersin ayarlamaları fln yaparsın sonra herhangi bir yere upload etmen gerekiyor, pc ye video formatında bende yükleyemedim fakat youtube a atmayı başardım sende videoyu cam sd. da izle siler veya yüklersin bir yere ;

[youtube]AzaKB262aZA[/youtube] bunu cam studioda çektim mesela

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
vlc player açar açmasınada upload ederken fln sıkıntı çıkıyor işte onu nasıl yapacagımızı bende bulamadım direk upload ettim işte, konuyu açan arkadas hangi sürümünü kullanıyosun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.