dosyalarım fotolarımı geri getirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
arkadaslar cok vahim durumdayım.. yardımınıza ihtiyacım var ben yanlıslıkla pc me ubuntu kurarken c ile d ye format attım okulumla ilgili dosyalar dokumanlar forograflar ve bi cok onemli dosylarım gitti hepsini d ye yedeklemistim formatta onlarda gitti..napcam ben geri getirmek icin kurdugum programlar:

recuva: hic bsye yaramadı geri getirdiği seyler kurdugum sistemde girdiğim sitelerin resimlerin belgelerini icon vs gif dosyaları getirdi derin taramada yaptım ama o d deki bilgilerimi getirmedi

R-Studio: full sürüm kurdum..oda aynı sekilde recuvayla aynı islevi gordu..

Recover My Files:buda aynı sekilde yanlıslıkla silineneleri geri getirdi yani piyasadaki en ii prolar bunlar ve format oncesi yedeklediğim hicbsyi geri getirmedi...

simdi bunlar dısında bole harika guzel bi program bilen varsa üstadlarımdan yardım istyorum

ya fotolar onemli belgeleri dokumanları kurtarayım film muzik onlar hicte gitsin onlar enazından bulunabilir yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar...::(

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Çaresi mutlaka vardır arkadaşım, araştırmalısın. Kaybolan verileri harddisk'ten geri çekebilen çeşitli yazılımlar mevcut. Bu tür bir program bende arıyorum.

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
Çaresi mutlaka vardır arkadaşım, araştırmalısın. Kaybolan verileri harddisk'ten geri çekebilen çeşitli yazılımlar mevcut. Bu tür bir program bende arıyorum.

işte herkesce bilinen recuva falan 10 taneye yakın pro denedim biraz once arkadasın solediğinide deniyorum suanda ise yaramıyo oda buyuk olasılık girilen sitelerdeki resimleri iconları falan buluyo harbi saglam bisey lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.