Dosyalarım Silindi!

rarerror

Üye
31 Eki 2010
143
0
HackerCity
öncelikle S'a.

telefonumdaki sd kartım içinde aile fotoğrafları ve bir sürü önemli dosya olan hafıza kartını bilgisayara taktım. 2 müzik atıcaktım sadece. müzikleri atarken gidip gidip geliyor sanki çıkarıp takıyo biri durmadan. neyse müzikleri attım ve ve 2 de dosya sildim önemsiz olan. sonra kartı telefona taktım ki bir de ne göreyim. içi neredeyse bomboş. yaklaşık 2 gb'lık boşluk var fotoğraflarım da yok. napıcam :((((

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
öncelikle S'a.

telefonumdaki sd kartım içinde aile fotoğrafları ve bir sürü önemli dosya olan hafıza kartını bilgisayara taktım. 2 müzik atıcaktım sadece. müzikleri atarken gidip gidip geliyor sanki çıkarıp takıyo biri durmadan. neyse müzikleri attım ve ve 2 de dosya sildim önemsiz olan. sonra kartı telefona taktım ki bir de ne göreyim. içi neredeyse bomboş. yaklaşık 2 gb'lık boşluk var fotoğraflarım da yok. napıcam :((((

Buyur bu programla kurtarmayı dene ısını gormesı lazım = Git

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.