dot.tk 000webhost sorunu

AlperKaan06

Yeni üye
29 Haz 2015
6
0
Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. dot.tk dan site açtım fakat benden başka kimse giremiyor denilene göre. 000webhostdaki zyrodan siteyi düzenledim bundan olmaz diye umuyorum. N'olur n'olmaz diye ftp deki dosyaları sildim. 000webhost da tepede şöyle birşey yazıyor:
vEqA5A.png

Aradan 1 gün geçti internette baktığımda 2 dakikada oluyor başkalarına.
000webhostun kendi seçeneklerinden site açtım onda bu yazmıyordu.
İlk başta yaptığımız adımda dot.tk da site yazma kısmını doldurmuştum. Sıradaki adımda üyelik istemişti fakat dot.tk ya her giriş yapmak istediğimde girişden sonra süreki freenom.com diye siteye gönderiyor. Belki dot.tk kayıt oldum diye oradan gireceğim diye düşündüm fakat oda olmadı orasıda ayrı bir uzantı veriyormuş. dot.tk dan siteyi açarken videolardaki gibi ns01 ns02 leri yazmıştım fakat kontrol etmek istiyorum giremiyorum. Sorun büyük, çözümü küçük olur umarım. Her türlü söze açığım bilgi paylaşımı yapalım yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

AlperKaan06

Yeni üye
29 Haz 2015
6
0
Deneme amaçlı dot.tk dan bir daha hesap açayım dedim kayıt ola bastığımızda çıan seçeneklerden "windows live id" seçtim sign in dedim url bir ara değişti sonra yine aynı yere döndü url şöyle olmuştu "connect.dot.tk" birşeyler daha vardı yanında sayfada sol üstte waitin for my.dot.tk yazmıştı. Sanırım sitede sorun var giriş yapınca kendi sayfasından devam etmiyor freenom diye sayfaya yolluyor ordada giriş yapıyorum birşey olmuyor. My domains kısmı var girdiğimde orası boş.

27 Haz 2015
214
0
Açıkcası bi kaç gün önce senin yaşadığın sıkıntıyı bende yaşadım daha önceden direk hesap açınca hiç bir sıkıntı yok 24 saat beklemeden giriyordu şimdi galiba 1-2 gün beklemek gerekiyor bekle bakalım bir sonuça ulaşırsın bi şekilde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.