Dövme önerisi :D

DoctorBen

Yeni üye
18 Nis 2015
45
0
Sizce hangisi daha iyi duruyor fikirlerinizi öğrenmek istedim

GkL4Nr.jpg
[/url][/IMG]

ng1NpM.png
[/url][/IMG]

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
ben cok düşündüm aslında yaptirmayi hatta bi ara geçici dövme yaptirdim 50 liraya balıkesirde güzel duruyor namussuz şey ama askerlik oldugu için ve kalmayi planladıgım için yaptirmamiştim sana tavsiyem dirsek yukarısı tam dirsek ile omuz arası güzel bir dövme gider aslında bu biraz insanın tibine bağli atiyorum kavgacı sinirli bir tipe sahipsindir farzi misal bir savaşcı veya süvari dövmesi cok hoş olur birazda kalıpıysan on numara olur ;)

DoctorBen

Yeni üye
18 Nis 2015
45
0
yaptırmayı 2 senedir felan düşünüyordum hem güzel bir desen bulamamıştım hemde zaman felan olmamıştı şuan kararlıyım yaptırmakta en geç 1 aya kadar felan yapıcam güzel bir desen bulursam bu ikisinide beğendim aslında :D

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Sağlık ve din açısından sorun yokta,geçici dövme yaptırmandan yanayım,50 TLye 2 ay önce kaplan dövmesi yaptırdım parmağıma hoş durdu herkes beğendi ama 2 ay yakın bi süreden sonra dövme sıkmaya basladı.

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
sorunda o zaten hayatın boyunca sıkmayacak birşey yaptırman lazım :D

Öyle bir şey yok dostum :) Yeni telefon aldığımızda çok seviyoruz mutlu oluyoruz 2 sene geçiyor sıkılıyoruz,yeni ayakkabı alıyoruz seve seve giyiyoruz 1 sene sonra sıkıyor aynı ayakkabıyı giymek.Ama eğer evlenirsen çocugun dogdugunda parmaklarını dövme yaptırabilirsin :)

mafia439

Üye
5 Haz 2010
60
0
Kütahya
Dostum tavsiyem şu sana bende çok dövme var mesela ama dövmenin bir anlamı olsun yaptırırken sonra ilerde bu ne sıkıldım bundan anlamıda yok diyip sildirtirsin ve zarar emin ol kendine anlamlı gelicek bir şey yaptır.

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
ben cok düşündüm aslında yaptirmayi hatta bi ara geçici dövme yaptirdim 50 liraya balıkesirde güzel duruyor namussuz şey ama askerlik oldugu için ve kalmayi planladıgım için yaptirmamiştim sana tavsiyem dirsek yukarısı tam dirsek ile omuz arası güzel bir dövme gider aslında bu biraz insanın tibine bağli atiyorum kavgacı sinirli bir tipe sahipsindir farzi misal bir savaşcı veya süvari dövmesi cok hoş olur birazda kalıpıysan on numara olur ;)

Askerlikte sıkıntı oluyor mu sahi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.