Dövüş Teknikleri ve Taktikleri[ACEMİ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NewsLegenD

Üye
30 Tem 2012
139
0
Bursa
Selamun Aleyküm Arkadaşlar ;

Ben Berke

Yaşım 15

Lise 1 geçtim

2 ye Tek Bana dalarlasa Birini Tek hamlede etkisiz Hale getirmem için Ne yapmam gerekiyor

Arkadaşlar İnternnette Profesyonel Aikodo vs Dövüş Alanlarını anlatmışlar ve Bizim, Sokakta Birini Etkisiz Hale Getirmemiz için uzun Ama Anlayışlı taktikler Yazabilirmisiniz

Örneğim:

Birinin Yüzüne tükür,Silerken Sağ yada so tarafına Sert yapıştır flan [--- Özür dilerim Biraz Pislik oldu ama bana ardımcı olacak arkadaşlarıma Sonsuz saygılar--]]

06efsaneli

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
701
1
eger dovuştugun kişiler erkek se penisine saglam bi tekme at otekine karın bolgesıne saglam vur onlar yerde kıvranırken cekirdek çitle

Seraser

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
866
0
system32
Bak arkadaşım bi yumruk var ama sağlam vurucaksın desteği ön sağ ayaktan alarak eğiliceksin ve tam çenenin hizasında yanağına doğru sağlam bi tane vur veya karaciğerin üstüne Hulk olsa yerden kalkamaz . Kendi deneyimim.... Ve Tam baldırın oralara dizinle sağlam geçir iki adım atıp düşmezse ben de bir şey bilmiyorum . Boksör birinde denedim ilçe şampiyonu :)
Ve bu videodaki taktikler acaip işe yarıyor
Sokak Dövüşü Teknikleri ( Street Fighter ) - YouTube

T2K

Üye
28 Nis 2012
53
0
Boyun, çene yanları, karın boşluğu, diz kapağı gibi yerlere sağlamca vurabilirsen tek hamlede etkisiz hale getirirsin. ;)

SAGOPA006

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
276
0
26
AnGaRa
bak arkadaşım hocam bana:1 yumruk vardır rakıbı guldurur.bır yumruk vardır rakıbı oldurur.sen çeneye sağlam bir yumruk at.öburune karnına sağlam yumruk at.tabı yumruk atmayı bılıyosan...

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
Kardeş buradaki taktikleri uygularsam insan içine çıkamam ben madem kavga edion adam akıllı et ne öle yüzüne tükür silerken vur yok orasına vur kıvranırken dal bune böyle

NewsLegenD

Üye
30 Tem 2012
139
0
Bursa
Arkadaşlar KonuyLa ilgilenmiyecek olanlar lütfe bakmasın, Ben Bütünn Herşeyi Bu Tim'de çözüm Ama Bazı insanlar yüzünden Soğudum Bırakın La sizene küfür ettireceniz

haxballer

Yeni üye
10 Eyl 2012
31
0
en iyi efelik efendilik der babam her zaman. o yüzden efendiliğini takın ve kimseye ters cevap verme (çok gerekmedikçe) bu yöntem çok işe yarıyor. öyle sessiz sakin, süt çocuk gibi de olma haa :)

By_JoKeR

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,077
0
bilader adam yardım istemiş konuyu mahvettiniz bu forumda sadece hack dersleri verilmez özl konularda da ders verilir lütfen konu dışındakiler konudan çıksın ilgilenenler baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.