dowload sitesi lazım

0xF90

Yeni üye
7 Nis 2016
28
0
arkadaşlar linkini kendim belirleyebileceğim bir dowload sitesi varmı
örneğin orneksite.com/v/dosya44.exe gibi sadece (dosya44.exe) değiştirebiliyim yeter

dosya tc falan olmuyor direk linke tıklınca inmesi gerek

0xF90

Yeni üye
7 Nis 2016
28
0
arkadaşlar siz beni anlamadınız nasıl anlatıcağımı bilmiyorum ortada cok karışık bir durum var
şöyle söylüyüm bende dowloader var ben bu dowladere link eklicem diyelim bu dowlader in virüsünün linkini nasıl eklerim geri dönüşüm kutusu gibi düşünün
biri bana virüsü attıgında otomatik arka planda aynı dosya tekrar inmesi gerek
umarım anlata bilmişimdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.