Draizarg is here

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

draizarg

Yeni üye
25 Haz 2014
10
0
Selamun Aleykum arkadaşlar, THT yi uzun zaman önce duydum fakat katılmak yeni nasip oldu. İnşaAllah birlikte iyi işlere imza atarız :RpS_smile: Sizede faydalı olmam umuduyla hepinizi selamlıyorum. Hayırlı günler :RpS_smile: :mml

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Ve aleyna aleyküm selam dostum hoşgeldin umarım forumda kalıcı olursun bende yeniyim burada ki ortam süper :)

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Selamun Aleykum arkadaşlar, THT yi uzun zaman önce duydum fakat katılmak yeni nasip oldu. İnşaAllah birlikte iyi işlere imza atarız :RpS_smile: Sizede faydalı olmam umuduyla hepinizi selamlıyorum. Hayırlı günler :RpS_smile: :mml
Artiz :mml Bu Arada Hoşgeldin :RpS_laugh:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━━━━╮╱╱╱╭╮╱╭╮╱╭╮╱╱╱╱╱╭╮╭━━━━╮
╰╮╭╮┃╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃╭╮╭╮┃╱╱╱┃┃╱┃┃╱┃┃╱╱╱╱╱┃┃┃╭╮╭╮┃
╱┃┃┃┣━┳━━┳━━━┳┳━━┳━┳━━╮╰╯┃┃┣┫╭┳━┫┃╭┫╰━╯┣━━┳━━┫┃┣┫┃┃┣┻━┳━━┳╮╭╮
╱┃┃┃┃╭┫╭╮┣━━┃┣┫╭╮┃╭┫╭╮┃╱╱┃┃┃┃┃┃╭┫╰╯┫╭━╮┃╭╮┃╭━┫╰╯╯┃┃┃┃━┫╭╮┃╰╯┃
╭╯╰╯┃┃┃╭╮┃┃━━┫┃╭╮┃┃┃╰╯┃╱╱┃┃┃╰╯┃┃┃╭╮┫┃╱┃┃╭╮┃╰━┫╭╮╮┃┃┃┃━┫╭╮┃┃┃┃
╰━━━┻╯╰╯╰┻━━━┻┻╯╰┻╯╰━╮┃╱╱╰╯╰━━┻╯╰╯╰┻╯╱╰┻╯╰┻━━┻╯╰╯╰╯╰━━┻╯╰┻┻┻╯
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯

draizarg

Yeni üye
25 Haz 2014
10
0
:RpS_thumbsup: Mahcup oldum üssüm şimdi ya, hertürlü temel eğitim seti için bana pm atabilirsiniz tertipler :yo Ama bana ben birinin hesabını patlatcam, ben bi siteyi hacklicem bana direk yolunu göster demeyin, döverim :RpS_cursing: unutmayın bişeyin nasıl yapıldığını bilmezseniz, onu istediğiniz şekilde parçalayamazsınız. reengineering yapabilmek için önce bi normal mühendislik bilmeniz gerekir, bi siteyi nasıl yapıldığını bilmeden hackleyemezsiniz kısacası, ayrıca her sorunuzun cevabını ben veremem elbette, forumları iyice deşin anasını ağlatın forumların illaki biyerlerde işinizi görücek bilgiler yatıyodur, selametle, konu kilitlense güzel olacak haa :RpS_smile:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.