dream league hile

hyripka2

Yeni üye
30 Ocak 2019
5
0
Merhaba arkadaşlar Dream League Soccer 2019 ios için hilesini nereden bulabilirim. Yardım ederseniz sevinirim.Telefonum İphone x.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostlar af edersiniz fakat kör müsünüz? İPhone X diyor adam siz apk diyorsunuz! Gereksiz post kasmayın lütfen. Dostum konuna gelirsek te " İOS Game Hack Forum " diye google da arattığın da forumları dolaşarak hileye ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

hyripka2

Yeni üye
30 Ocak 2019
5
0
Dostlar af edersiniz de fakat kör müsünüz? İPhone X diyor adam siz apk diyorsunuz! Gereksiz post kasmayın lütfen. Dostum konuna gelirsek te " İOS Game Hack Forum " diye google da arattığın da forumları dolaşarak hileye ulaşabilirsin.

Dostum güzel yorumun teşekkür ederim. Ancak ben googleye "İOS Game Hack Forum" yazdığımda birden fazla şey çıkıyor bunlardan hangisine güveneceğim/indireceğim?

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostum güzel yorumun teşekkür ederim. Ancak ben googleye "İOS Game Hack Forum" yazdığımda birden fazla şey çıkıyor bunlardan hangisine güveneceğim/indireceğim?

İOS forumlara güvenebilirsin ben zamanında İPhone 5S kullanırken oyun hilelerini böyle aratarak indirir yüklerdim sorun da yaşamazdım. Yardımcı Olmak İçin Sana Bu Siteleri Veriyorum Rahatlıkla Güvenebilirsin ;

< TIKLA >
< TIKLA >

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.