Dripping Effect | Splatter Effect Çalışmam

28 Nis 2019
111
1
BSoD
Herkese merhaba,

İlk defa forumda böyle bir konu açıyorum, sürekli olarak bu şekilde tasarımlar yapıyorum kendi çapımda, iki tanesini sizlerle paylaşmak istedim.

Hertürlü eleştiriye açığım,sizin yorumlarınız benim için önemli çünkü bu işlerde yeniyim kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Herhangi bir yanlışlık vs. varsa uyarırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum, hepinize iyi forumlar diyip çalışmalara geçiyorum. :))

Aşağıda ki ilk ikisi fotoğrafların orjinal halleridir. Son iki taneside benim yaptıklarımdır.

1-
ubXaK0.jpg

2-
ubXToq.jpg

-------------------------------------------------------

3-
ubXuQe.jpg

4-
ubXxgN.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
28 Nis 2019
111
1
BSoD
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9174214' Alıntı:

linkleri şunun içine koysan güzel olur :))
Ellerine sağlık çok güzel yapmışsın :))

Bu şekilde önerilere ihtiyacım var forumda konu açmayla ilgili pek bir deneyimim yok kendimce düzenli bir şekilde yapmaya çalıştım çok teşekkür ederim hem önerin hem yorumun için :))

kinghack12

Yeni üye
21 Nis 2016
18
1
Eline Sağlık Çalışmalar 10 Numara :) Kendini geliştirmeye devam et Yeteneğin Ve Hayal Gücün Süper İyi Forumlar..

Ogehan

Asistan Moderatör
5 Haz 2016
2,036
132
</>
Merhaba dostum , öncelikle tasarım harika yaratıcılık ön planda emeğine sağlık . img bcode sini kullanarak resimi önizlemeli şekilde koyabilirdiniz onuda şu şekil yapıcaksınız ; hızlıresime yükleyin sonra resime sağ tık yapıp resim adresini kopyalayın başı böyle olucak i.hizliresim.com/y8979 gibi.

28 Nis 2019
111
1
BSoD
Merhaba dostum , öncelikle tasarım harika yaratıcılık ön planda emeğine sağlık . img bcode sini kullanarak resimi önizlemeli şekilde koyabilirdiniz onuda şu şekil yapıcaksınız ; hızlıresime yükleyin sonra resime sağ tık yapıp resim adresini kopyalayın başı böyle olucak i.hizliresim.com/y8979 gibi.

Teşekkür ederim yorumun ve önerin için bundan sonrakileri öyle yapıcam inşallah :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.