Driver booster güvenilir mi ?

Smoker61

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
339
7
ev
internette dolaşan bir kaç bilgi vesaire var drıver booster güvenilir mi kimisi sakın ola indirme diyor bildiğiniz daha iyi sağlam bir program mevcut mu ya da drıver booster iyi mi şimdiden sağolun

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,148
362
drıver booster yükleme için bir neden yok zira windows update bölümünden tüm driver eksiklerini yükleyebilirsin
selamlar
ek olarak windows 10 ve üstü sürümler için geçerli bu onun öncesinde driver booster veya driver pack kullanman gerekiyor güvenli midir diye sorusuna gelirsek yapımcısı iobit benim kişisel görüşüm bir zararı olacağını sanmıyorum zaten görevi belli eksik olan driverleri bulup kurmak çokta fazla erişim istemiyor.
%100 güvenli diyemem çünkü yapımcısı ben değilim ha ben olsam %10000 güvenli diyebilirdim 😄

hayırlı cumalar dilerim 🫶

Smoker61

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
339
7
ev
selamlar
ek olarak windows 10 ve üstü sürümler için geçerli bu onun öncesinde driver booster veya driver pack kullanman gerekiyor güvenli midir diye sorusuna gelirsek yapımcısı iobit benim kişisel görüşüm bir zararı olacağını sanmıyorum zaten görevi belli eksik olan driverleri bulup kurmak çokta fazla erişim istemiyor.

%100 güvenli diyemem çünkü şirket benim değil ha benim olsa %10000 güvenli diyebilirdim 😄

hayırlı cumalar dilerim :)
ahhaha sağolasın

siber-tugra

Yeni üye
24 May 2024
30
13
istanbul
selamlar

hayırlı cumalar dilerim :)
windows 8 fazla kullanılmıyor hatalar nedeniyle
windows 7orjinal bulmakta zor hepsi editli veya crack dolaşıyor

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,148
362
windows 8 fazla kullanılmıyor hatalar nedeniyle
windows 7orjinal bulmakta zor hepsi editli veya crack dolaşıyor
haklısın tabi ki genele dağıtırsak durum o şekilde ancak gerek çevremde gerek forumda yardım merkezine açılan konularda win7,win8.1 kullanan insanlar var o yüzden açıklık getirmek istedim yoksa senin bilgin doğru sadece ekleme yaptım.

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,337
870
Blackwell Academy
iobitin urunlerini kullanma tavsiye etmem sorunlu bir sirket gecmiste de adcyi kullanan bir suru kisi sorun yasadi duzgun yazamiyorlar benzer sekilde bu tarz driver bulucu programlar kullanip sorun yasayan kisi cok fazla driverlari yuklemek icin bu tarz programlar kullanmak zorunda degilsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.