driver yükleyemedim bulamadım arkadas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
ya bırı bana yardım etsın cok sıkıldım sabahtır drıver bulamadım ses kartım ne onu da bulamadım fitil oldum sacma sapan drıver bulucu dıe kac program ındırdım kotalı netimle hepsi seril istedi onlarda anasını satayım seriallarını bulamadım sıldım yukledım bırı ban ses driverım la ılgılı yada tüm drıverlarımı tek kalemde ındırecek bır program sölese yada ses drıverım konusunda yardımcı olsa da ındırsem bı kolay gelsın herkese

13 Ocak 2009
217
0
İstanbul
gene bulamazsan bide bunu dene
Başlat > Çalıştır alanına dxdiag yazıp enter'a bas.
Karşınıza gelen pencereden ses kutusuna tıkla. Ad yazan yerden ses kartı modelinizi öğrenebilirsin
sesbulpr8.jpg

+++rep

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
kardes asagıdakı lınktekı programı ındır bılgısayarına kur.Tum driverları bulur.

https://tik.lat/z4SZg

kardeş ses için bir driver bulamadı acıkcası yaf buldu bir çok eksık guncelleme vs ama kendı dosyaları ıcne attı bır cok dosya ve hıc bırı ınstall olan seyler degıl sankı bırseylerın parcaları her biri ve ben onları tek tek alıp bır yerlere yerlestırmeme gerekıor gıbı ama bılemedım hepsinde kur bilgileri falan var ama çark goruntude ve not pad yazılımı cıkıor karsıma

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
anakartın marka ve modelını bılıyorsan sıtesınden tum drıverlerı ındırırsın yok bılmıyorum dıyorsanda kasayı ac orada bı serı no goreceksın googleden ole arastırma yap ben bu yontemle wın 2000 ile calısan celeron ıslemcılı pclerın bıle drıverlerını bulmustum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.