Driver

Gritty

Üye
14 Eki 2014
139
0
İyi forumlar arkadaşlar,
Öncelikle kusura bakmayın bugün biraz fazla konu açtım :) Şu format işi sıkıntılıda biraz :D

Neyse gelelim soruma
Şimdi ben PC'yi bugün formatladım. E haliyle Driver falan kalmadı. Bunları tek tek elimle kurmak biraz zaman alır. Otomatik olarak driver bulup yükleyen bir program var mı ?

Dexter33

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
765
0
slim driver kullandım ama abilerim driver toolkit öneriyor drivver booster yükleme derim yanlış üyüklüyordu benimkileri buda orta derecede sorun yaratır

Asusa format attım 2 hafta filan önce etherneti elle yükledim gerisini driver booster halletti bende sorun çıkarmadı yani bilemeyeceğim diğer programlar licance key istiyebiliyor bide :)

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
İnternet kartı driverini elle yükledikten sonra driver booster son sürüm yükle orjinal key: 22080-6E439-3F686-618B2

Eğer internet kartı driverin elinde yoksa aygıt kimliğimden driverini bulup interneti olan bir pc de indir sonra kendi pc ne at. Driver booster kötü diyenlere de şunu söylüyorum her oto driver kurma programlarında yanlış driver kurma problemi vardır bunu en aza indiren programlar arasında driver boosterin en son sürümü de var denebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.