Driver

Dret*

Üye
16 May 2013
208
1
İyi akşamlar,

Arkadaşlar eski bir bilgisayara driver booster yükledim, güncellemeleri yaptıktan sonra internet erişimim kesildi, sanıyorum ki yanlış bir güncelleme oldu yada bilgisayar yeterli gelmedi, eski haline nasıl döndürebilirim ? İşletim sistemi windows XP, bağlantı kabloludur, yardımcı olursanız sevinirim, hayırlı forumlar.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Sistemsel bir hata olmuş anlaşılan. Sistem geri yükleme ile bu sorunu çözebilirsiniz. Ancak unutmamak gerek: sistem geri yükleme tüm sürücüleri geri alacağından farklı problemler ortaya çıkabilir. Bu nedenle farklı bir sistemden AİDA64 alıp, bununla Ethernet Bağdaştırıcı bilgilerinizi bulmalı ve sürücüyü manual olarak yüklemelisiniz. Bu riskleri ortadan kaldıracaktır.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.