dropbox

erera

Yeni üye
12 Kas 2009
8
0
Sirketime ait dropbox hesabi hacklanmis durumda, yardimci olabilcek bir arkadasim varmi acaba?

Son düzenleme:

erera

Yeni üye
12 Kas 2009
8
0
sifreyi ve maili degistirmisler geri alma yontemlerini denedik olmadi dropbox ta yardimci olmuyor biglilerin durumunu bilmiyorum giremdigimiz icin goremiyorum

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
dostum bu gibi durumlarda hotmaili almaya bak Hotmail le iletişime geçip kimlik fotonu vs. at onlar yardımcı olur hotmaili alıncada dropbox hesabımın şifresini unuttumdan alırsın :)

erera

Yeni üye
12 Kas 2009
8
0
tesekkur ederim ilginiz icin yardimci olmaya calistiginizi biliyorum ancak yazinizdan bisey anlamadim sayin maymaa2 birincisi hackleyen kisi ordaki iletisim mail adresini degistirmis kendi mail adresini koymus sonrada tabiki butun sifreleri ve biz girip bakamiyoruz duruma mudahil olamiyoruz yani hotmaille ilgilisini cozemedim baska bir fikrini varsa paylasirsaniz sevinirim.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
tesekkur ederim ilginiz icin yardimci olmaya calistiginizi biliyorum ancak yazinizdan bisey anlamadim sayin maymaa2 birincisi hackleyen kisi ordaki iletisim mail adresini degistirmis kendi mail adresini koymus sonrada tabiki butun sifreleri ve biz girip bakamiyoruz duruma mudahil olamiyoruz yani hotmaille ilgilisini cozemedim baska bir fikrini varsa paylasirsaniz sevinirim.

Dropbox'ta gizli soru varsa ordan alabilirsiniz.

erera

Yeni üye
12 Kas 2009
8
0
butun hepsi degisitirlmis elimde sadece degistiren kisinin mail adresi var onu ele gecirmek lazim herhalde baska bir yol aklima gelmiyor sizler ne dusunuyorsunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.