dsmart mı alım tıvıbu mu

arthasy

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
308
0
beyler dsmart giriş paketı mı tıvıbu giriş mı dsmart menu geçışler ı sınyal sevıyelerı dandık dıolar tıvıbu da kanal falan yok dıolar bı yardımcı olun

Round

Üye
5 Şub 2015
203
0
Kendim TiviBu kullandım biraz anlatayım : filmleri izliyorsun ücretsiz olarak haftalık 15 adet film veriyor izliyorsun geri kalan filmleri film başına ücretle izliyorsun mesela 2 ₺ , 10 ₺ filmine göre değişiyor. Kanal konusuna gelince normal sinyalden falan sıkıntı olmuyor kanal sayısı fazla içerik olarak her türlü içeriğe sahip kanallar ama ben önermem tivibu 'yu.

Ayrıca tivibu her eve kurulmuyor başvuru yapıyorsun ondan sonra 10 gün gibi süre içerisinde evine gelip test yapıyorlar eğer evinde tivibu çekme - sinyal yani imkanı varsa tivibuyu kuruyorlar yoksa kurmuyorlar.

arthasy

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
308
0
şöyle ki ttnet ınternet var evımde kaydedilmiş vıdeoları falan ızlemem laptop var ordan ızlerım benım ısteğım kanal sayısı ve hd olması dıjıturk kullanıyorum şuan hıç bır hd kanal yok ve 20 verıyorum ayda umarım anlamışsındır

Round

Üye
5 Şub 2015
203
0
HD Olarak sıkıntı olmaz kanal sayısı da fazla bence sana 2 yol öneriyim digiturk'ü kapatma üzerine ekle diğer kanalları satın al iyi olur yada diğer yol tivibu alma derim DSmart al

Tivibu alacaksan bende TTNET'liydim aldım indirim yapmışlardı uygun fiyattı ama önerim değil sen bilirsin.

arthasy

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
308
0
round usta bişey daha sorcam tıvıbu ya baktm da giriş paket 15 tl hd kanallar da var şimdi burda ayda faturaya yansıtıılan ne fıyatlar var modem parası alıomu aktıvasyon parası flan fılan

system kardeş : eden dsmart ınternetten bıraz okudum da hep kotu şıkeyetler var

Round

Üye
5 Şub 2015
203
0
Geldim kusura bakma geç gördüm , şimdi 15 tl diyorlar bendede öyleydi gittim ttnet yetkili bayiye ttnet kullanıcısıyım falan kampanya dedıler 15 tlden aylık 10 tlye düşürdüler 50 tlde internete verıyordum toplam 60 tl hem pcden tivibu hem televizyondan tivibu birde internet aldım yani 3ü bir arada 60 tl memnundum fakat filmlerde bazen hatalar oluşuyor çanakkale savaşı diye bir film vardı izlemek 0 ₺ yazıyordu yani ücretsiz neyse izledim faturaya 2,5 ₺ yansıttılar arayıp sordum 0 ₺ yazıyordu ama işte işlem ücreti falan dedi bende üzerine fazla düşmedim birdahaki ay tivibu faturası biraz arttı 10 ₺ yerine 21 ₺ geldi sonra kapattık sebebide belli değil üzerine ekleme yaptılar film falan izlemeden o yüzden önermem diyorum DSmart bak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.