Dsploit ve Zanti Çalışmıyor!

Botres

Yeni üye
30 Ocak 2015
45
0
Dsploit ve Zanti android w-fi ağındaki şifreleri alamak için en bilindik iki program ve ben ikisini de denedim hiç bir sonuca ulaşamadım.
Anlamıyanlar olmuş editliyorum zantinin wi-fi kırcı olmadığını biliyorum sitedeki dumper felan onlarda işe yaramadı
Sitedeki nerdeyse tüm wi-fi kırıcıları denedim hiç bir sonuca ulaşamadım

Telefon Root'lu.

Son düzenleme:

Botres

Yeni üye
30 Ocak 2015
45
0
Zanti yi kırmak için hiç kullanmadım fakat diğer özellikleri gayet çalışıyor root izni verdiğine emin ol

Zanti zaten kırmak için değil

ben bağlanıyorum mesele modeme zanti'yi açıyorum yapılması gerekenleri yapıyorum ama hiç sonuç alamıyorum bana sen hangi zantiyi kullanıyorsun onun linkini atarmısın

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
zANTI biraz sorunlu gibi. Mesela bir kaç kez ref.resh atmadan, bana logları göstermiyor. dSploit de bu özellik yok. Ama tabii ref.resh atıyorum, biraz bekledikten sonra girdiği siteler vs. çıkıyor, şifrelerde öyle. Şifreleri md5 şeklinde veriyor sanırım direk yazmıyor :D

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Zanti Wifi kırmaz.android üzerinden Wifi kırmak için Androdumpper,wifi wps wpa tester apk kullan.
Ama wps acıklı modemler kırılabilir.zAnti nin offical sitesinden indir ve kurbanın ip sını doğru seçtiğinden emin ol mesela 192.168.2.102 bir kurban ip si olabilir.onu sec sonra mitm ye bas sonra redirect https to http yi on yap ve mitm on yap ve logged requestte girdiği siteleri görürsün

Botres

Yeni üye
30 Ocak 2015
45
0
zANTI biraz sorunlu gibi. Mesela bir kaç kez ref.resh atmadan, bana logları göstermiyor. dSploit de bu özellik yok. Ama tabii ref.resh atıyorum, biraz bekledikten sonra girdiği siteler vs. çıkıyor, şifrelerde öyle. Şifreleri md5 şeklinde veriyor sanırım direk yazmıyor :D

Herkes sonuç alıyor en iyisi ben telefonu bir daha rootliyim, tekrar deniyim

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Herkes sonuç alıyor en iyisi ben telefonu bir daha rootliyim, tekrar deniyim

Tekrar root kurtarmaz dostum. Root var mı telefonunda? var tamam bitti :) uygulamaya gir, kendi ağın olsun yada ağda mesela bir bilgisayar var onu izliyorsun bilgisayarda ki kullanıcı facebook vs. sitelere girsin veya https olmayan bir siteye girsin. Sende onu izle, eğer loglar gelmiyorsa ref.resh at biraz bekle. Ben açtıktan 5-6 dk sonra sonuç alıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.