Dubai'den gelen iphone 13 pro max alınır mı?

arazoglu

Üye
30 Haz 2014
97
0
nahcivan
merhaba iyi aksamlar. konu yeri yanlışsa lütfen kusura bakmayın. azerbaycanda dubai iphone (apple) satışta var çok ucuza. iphone 13 pro max almak istiyorum. orjinalinden çok ucuza. acaba kullanan oldumu dubai iphone telefonunu?ne gibi sorunları oluyor?sadece arkadaşlarımı aramak için kullanabilirmiyim?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,116
348
merhaba iyi aksamlar. konu yeri yanlışsa lütfen kusura bakmayın. azerbaycanda dubai iphone (apple) satışta var çok ucuza. iphone 13 pro max almak istiyorum. orjinalinden çok ucuza. acaba kullanan oldumu dubai iphone telefonunu?ne gibi sorunları oluyor?sadece arkadaşlarımı aramak için kullanabilirmiyim?
Selamlar;
Cihaz Orijinal ise İMEİ'ye Bakmanız Veya İMEİ Almanız Gerekmekte Sorunsuz ise tabi ki aramak için kullanabilirsiniz.
Ancak diğer ihtimal ürün replika ise kesinlikle tavsiye etmem hem orijinaline göre kat kat verimsiz hem de sağlık açısından Sağlıksız (Replika Cihazlar Yüksek SAR Değeri) İçeriyor
iyi forumlar dilerim ^^

serg.

Üye
13 Ağu 2022
125
52
Monaco
Dostum umarım imei almak ne kadara patlıyor biliyorsundur çünkü beklediğinden çok daha fazla. Yani sen telefonu ucuza alırsın ama üstüne imei kattiginda bir bakmışsın daha pahalıya gelmiş. Ama ucuza denk getirebilirsen tabi ki olur ürün orijinalse eğer.

BYKALASNIKHOV

Yeni üye
20 Haz 2020
7
2
knk imei sorunu çıkar hadi onu merdiven altı bi mekanda 100 tl ye attırdın o bi fark edilirse telefon açılmaz pasaportunun üzerine alman gerek 10k ya telefon geldi diyelim gelmezde o kadar imei attıon 100 tl ye merdiven altı bi yerde telefonu en fazla 6 ay kullanabileceksin sonrasında fotoğraf makinesinden bi farkı kalmaz

'Eşref

Özel Üye
17 Ara 2021
1,153
1,711
Yurt dışından gelen cihazlarda imei problemi mevcut.Android cihazlara imei atılıyor fakat ios cihazlara atılmıyor.Yani alacağın cihaza pasaport kaydı yaptırman gerekecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.