Duc v4 de ip adresini otomatik sabitlemek

ByKervan

Üye
16 Şub 2008
173
0
selam arkadaşlar no-ip ile host aldım çalışır durumda ancak benim sorunum şu;

modem uzak ip kiralama süresi bitince yada kapanıp açılınca malum ip adresi değişiyor ve duc programında yeni ip ile hostu eşleştirmek için ******* yapmak gerekiyor bunu program otomatik yapmıyormu birde bilg açıldığında kendisi başlaması gerekmiyormu eksikmi yükledim yada İngilizcem olmadığı için ayarlardan mı bulamadım bilmiyorum
duc v4 de bilgisi olan varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.