Çözüldü DUMPpER kullanımını bilen yazabilirmi

w1ns6xy

Yeni üye
5 Nis 2020
14
1
merhaba wifi şifresi kırmak için burdan bi dumpper adlı uygulamayı yükledim fakat nasıl kullanılıcağını bilmiyorum bilen varsa cevap yazabilirse çok sevinirim.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Konumunu açıp uygulamaya giriyosun üst sağ tarafta yenile tuşuna basıyosun ve önüne wifi ağları geliyor tikliyosun no custom pine basıyosun belli bir süre sonra şifreyi kırıp otomatik giriyor şuan çoğu şifreyi kirmiyo fakat ben internet kafeye gittigim zaman oranınkine bağlandığı için uygulamayı tutuyorum hala

5 Haz 2016
115
0
Dumpper wpa2 çözmüyor diye biliyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam. Kullanımı şu şekilde dumpper ve jumpstartı kuruyorsun dumpperın ana sayfasından scan yaptıktan sonra 2.sayfada yani WPS başlığına tıklıyorsunuz ardından scan yapıp kırabileceğiniz wlanı seçip Injıar Jumpstartı seçiyorsunuz sonra kendisi hallediyor bir şeye tıklamanıza gerek yok.
İyi forumlar:)

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
İyi günler,
Programın nasıl kullanılacağını arkadaşlar açıklamış zaten. Ama her şifreyi kıramazsın bu programla. Çok sınırlı sadece modemin pininden yola çıkarak çalışıyor. Eğer şifre kırılmazsa Jump Start ve Brute Force ile kombinasyonlayıp o şekilde kullanabilirsin.
Jump Start var ise zaten otomatik geçiyor programa. Senin pek bişey yapmana gerek kalmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.