Dün bağlandığım ağı pc görmüyor?

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Karşı yurdun internetine bağlanıyordum. Dün Kablosuz Ağları Yönet kısmından ayarlarına girerek ağ anahtarına rastgele bir şey yazıp çıktım.

Artık Ağ ve Paylaşım Merkezi'nde gözükmemeye başladı. Ardından Ekle kısmından ekledim. Ama ağ bağlantılarına tıkladığımda 10 15 wifi gelmesine rağmen o gelmiyor. Düne kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım. Modeme reset atma şansım da yok :D

Ne yapılabilir?

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Yurt değil aslında apart. Yani 1 yıldır şifresi aynı. Pek ihtiyacım yoktu o yüzden arada bir bağlanırdım. Telefonumda 11 gb olunca yetiyor aslında..

Dün Ağı sil dedim ve o andan itibaren girmiyor. Gece oldu olay.. Gece beni engellemeleri mümkün değil. Tesadüf olamaz bence.

Sağ altta gözükmese de Kablosuz Ağları Yönet kısmında geliyor.. Nedeni ne olabilir ki ?

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Yurt değil aslında apart. Yani 1 yıldır şifresi aynı. Pek ihtiyacım yoktu o yüzden arada bir bağlanırdım. Telefonumda 11 gb olunca yetiyor aslında..

Dün Ağı sil dedim ve o andan itibaren girmiyor. Gece oldu olay.. Gece beni engellemeleri mümkün değil. Tesadüf olamaz bence.

Sağ altta gözükmese de Kablosuz Ağları Yönet kısmında geliyor.. Nedeni ne olabilir ki ?

Bir başka cihaz ile ağı görmeyi denedin mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.