Dunya Devi İntel.Com ReSmi Sitesi Hacked!!!!

• Konbuyu başlatan Alemin_Krali
  • Başlangıç tarihi

daRp

Yeni üye
30 Eyl 2007
1
0
abi ben girdim de şarkı felan caldı anlayamadım bu işi :S bi de ben lamer felan deilimde ögrenmek istyorum herşey nasıl olacak abi bu :S ellerine saglık kolay gelsin

manga.867

Yeni üye
14 Ağu 2007
3
0
yuhhh **** adam ındex atmıs helal dıonuz bılader ben sana yuhh derım ındexe hack dıolar sıte nın kalıtesını dusurmeyın beylerrr

bazlambac

Üye
13 Nis 2007
196
0
Tebrikler Harbiden Kralsın Her Zaman Karşıma Siz Çıkıyosun Her Hackde Varsınız Başarılar Ve Devam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.