Dünya En Büyük Hackeri Arıyor!!!Hackertest

WİN4SHARE

Üye
21 Eyl 2007
95
0
Arkadaşlar level 16 ya geldim ama ben kendimden geçtim eğer akkıllı olursanız hiç zorlanmadan buursunuz ben yöntemi bulasıya kadar fermanı heceleyerek okudum:S

futbol11

Yeni üye
2 Nis 2008
43
0
level19ez4.jpg

;)

bybero

Üye
12 Ocak 2008
52
2
ha bu arada diğer bölümleride geçen olursa yazsın hep birlikte 20 yi bitirecez işşallah böyle devam edersek(iş birliğiyle)

trtosi

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
353
7
Adapazarı
beyler alın bildigim bu kadarı :D:D:D

<============================================
1.Test
1.şifre =null
2.şifre =else
============================================
2.Test
şifre = l3l
3.Test
4.test
şifre = SAvE-as hELpS a lOt
5.test yok
6.test
şifre = hackertestz
7.Test
username = phat
password = jerkybar3
8. Test
https://tik.lat/YaNep
username = zadmin
password = stebbins
9. Test
sitenin sonuna( gazebruh.php ) ekleyin..

wala ben çok uğraştım bu iş için inş. görmemezlikten gelmezsiniz 1 rep rica etsem olurmu acaba? :S :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.