Dünyada ki en ucuz fiyata VPS - VDS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
[COLOR="Yellow[B]Öncelikle Merhaba arkadaşlar. Dünyada ki en ucuz fiyata VPS - VDS sanal sunucuları, web hosting, domain hosting vb. hizmetleri satın alabilmek için vereceğim siteye gitmenizi tavsiye ederim. Site tamamen TÜRK hizmetidir. Ödemeler de TÜRK para birimi olan TL olarak ödeniyor. Kaliteli, hızlı ve güzel bir hizmet. Sizin için paylaşıyorum. Ücretsiz vps, vds diyorsunuz da, hepsi yalan. Bu site ücretsiz fiyatına herşeyi veriyor resmen çok ucuz ve avantajlı. İyi alışverişler dilerim.[/B][/COLOR]

[URL="https://tik.lat/Sy3t3"] YÖNCÜ BİLİŞİM | En kaliteli hizmet ve en ucuz hizmet yalnızca burada.[/URL]

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Yöncümü ciddimisin :) Reklammı yapiyorsun ne yapiyorsun anlamadım ama :) Bari düzgün bir firmanınkini yap. Yöncü dediğin yer Türkiyede en çok şikayet alan firma. Ucuz olabilirler ki çokda değil kalite olarak çok düşük. Bir makinadan 20 vds çikmasi gerekiyorsa 60 tane çikartiyorlar makinalar zor çalişcak durumda oluyor. Dedicatedlar bile :)

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
reklam yapıyorsun anlıyoruzda en ucuz diye yapma be emin ol 15 e 1gb ramlisini bulurum yöncüde 256mb 7 tl

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
2 senedir yöncü ve isimtescille çalışıyorum hiçbir sorun yaşamadım.
İyi forumlar

6 yıldır ni.net.tr yi kullanıyorum kalite diyorsan, guzel.net.tr kullanıyorum. Guzel.net.tr, Butur.net gibi büyük firmalar bile ni.net.tr adı altında PAÜ Teknokentte barınıyor kalite diyorsan :)

arubacloud üzerinde 2011 den beri 1gb ram 10gbit paylasımlı hat, ssd 20gb disk, 3tb trafik 1ip 1€ yani 3.3 tl ucuzluk kapıştırmayalım :) host1plus 256mb ram 2.5$ trafik 500gb disk 20gb. 1and1 yıllık alımda 30tl linux/windows seçeneği, 1gb ram 20gb ssd / 50gb hdd 100mbit hat. Limitsiz trafik. Yıllardır bu işin içindeyim. 6 ay öncesine kadar ovh de 1gb ram 20gb ssd/40gb sas disk 1tb trafik te 1€ ydi :) yani ozaman için 3tl. Hosting kalitesi diyorsan guzel.net.tr her zaman ana tercihimdir. Alasytr natro isimtescil yoncu hikaye. Eskidiler bunlar küçük küçük sınırlamalar. Yıllık 30tl en ucuz hosta verene kadar 10tl fazla ver vpsde barın :) :)

İyi forumlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.