Dünyadaki en güçlü ülke kim

crazyy__boy

Katılımcı Üye
13 Nis 2007
369
3
İzmir
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yeree açtıysam özür dilerim. benim merak ettiğim soru şu: "Dünyadaki en güçlü devlet kim???"
Ben Türkiye diye biliyorum sizde yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

hakan0038

Yeni üye
31 Ocak 2008
6
0
şimdi güçten kasıtı bilmek lazım.para güç,güç bilgi,bilgi para demektir.Burdan hangisini artırmaya gidersen diğerleride artarak gider.sonuç olarak amerika ilgiye en çok para veren sonuçta en çok parayı kazanan en çok parayı kazanınca en çok güç onda.ama bunu savaş olarak değerlendirirsen amerikada bu gücüyle bugünkü Çin'i yenemezde.TÜRKİYE Amerikayı işgal edemezde ama Amerikada bu durumda TÜRKİYE'yi işgal edemez.Sonuç olarak en güçlü olmak bile bazen yetmiyor bütün istediklerini yapmaya.

trela234

Yeni üye
14 Ağu 2007
1
1
arkadaşlar unutmaın hangi türk ülke güçsüzdü ki ?? hemde biz şu anda müslüman türk devletlerin başıyız en güçlü olmak bize haktır

amerika teknoloji meknoloji fln yalan iş yüreğe bakar size bir alman generalin sözünü soleyim

!!!başka ülkelerin askerleri savasın en kötü noktasında savaş bitti deyip kaçarken türk askerleri için savaş daha yeni başlardı!!!

böyle bir ülkenin arkerleri nasılda dünyanını en güçlü askeri olamaz ki

utkanex

Yeni üye
6 Şub 2008
21
0
beyler bunu şöyle düşünün aslında türkiye en iyi disiplinli ordulardan birine sahip kerdeşimizin dediği gibi amerika türkiyeyi işgel edemez ama bu ülkeyi baya bi geriye götürür her alanda türkiye bunu amerikaya yapamaz çünkü aramızda baya bi mesaye var kara harekatı çok zor onların lojistiği cok iyi ama iş harbe gelince evelAllah onların belini bükeriz oysa şimdiki savaşlar harble bitmiyor koz un büyük kısmı onların elinde ama bizi tarihden silicek kadar güçleri yok ve bunu kımse yapamaz bizim için yinede kötü olur:(onlara kendi ülkelerinde zarar veremeyiz belki ama ülkemizede yanaştırmayız sonuş olarak amerika da bunu biliyor ve bize savaş açacak yürekleri yok bizim olmadığı gibi şunu unutmayın biz tarihin yazdığı en köklü devletiz ve milletiz bizi asla silemezler:)(

alfonso_10

Yeni üye
28 Şub 2008
32
0
ya yunanistan letonya gibi birçok ülkeden daha çok askerimiz var bunu tartışmaya gerek dahi yok.hadi askerlerimizin fazlalığını geçtim en güçlü yürek de bizde biden daha yürekli bir ülke insanı daha yok ama şu iktidarı saymıyorum...

M.IKBAL

Üye
30 Kas 2007
99
0
cok uzaklarda...
askeri olarak bizden iyisi zaten yok ama olay guce gelince en guclu ulke bence ingiltere...nasilmi bugun amerika basta olmk uzere butun dunyayi elegecirmis olan masonlarin vatani oldugu icin.dunyanin en guclu lobiside onlarda degilmi?peki yeni dogan cocugundan tut sokaktaki hirlisi,hirsizina kadar hepsinin kirmizi pasaportu yokmu?baska hangi ulke bunu yapmis ve kabul ettirmistir...uluslar arasi platformda onlarin iti ile bizim devlet buyuklerimiz ayni kefeye konuluyor.is boyleyken onlarin disinda dogan her insan zaten ikinci sinif olarak doguyor.avrupa birliginin kurucularindan olup baskanligini yapip para birimini bile degistirmeyen baska hangi ulke var?halen daha 51 tane kolonisi var adamlarin..adindanda belli birlesik kirallik.kral adamlar ya.hangi tasin altini kaldirsan bunlar cikar cikmazsa bir yanlislik vardir.ama korkmayin bizi yenecek asaletleri yok yeterki biz akilli olalim icimizdeki hainleri casuslari soysuzlari temizleyelim.yoksa osmanliya yaptiklarini bizede yapacaklar,zaten buyuk orta dogu projesinin sonundaki buyuk lokma turkiye degilmi?ordumuzu herseye yetecek gucu varda once icindeki yahudi,mason,ataist,hristiyan vs lerden kurtulmali turklerin turkiyenin ordusu olarak sadece bizim degil dunyaninda kaderi uzerinde soz sahibi bir haline gelmeli.

PaSiFiK

Yeni üye
5 Mar 2008
1
0
Türkiye elbette güçlü bi ülke ama...en güçlü biziz deyip te kendimizi kandırmayalım...eğer en güçlü ülke biz olsaydık israil gazzede 116 tane masum insanı çoluk çocuk demeden katlemezdi..Türkiye askeri olarak dünyanın en iyi 10 ülkesinden biri ama teknolojik ve bilimsel olarak çok gerilerdeyiz...çağımızın en önemli gücü olan ekonomiyide unutmamak lazım....şu an dünya en büyük 20 ekonomisi arasındayız...işte kardeşlerim TÜRK GENÇLİĞİ OLARAK BİZE DÜŞEN GÖREV VATANIMIZIN VE MİLLETİMİZİN DOLAYISIYLA DÜNYANIN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMAKTIR...BU YÜZDEN ÇOK ÇALIŞMALI ÜLKEMİZİ DÜNYANIN ZİRVESİNE TAŞIMALIYIZ...UNUTMAMALIYIZ Kİ DÜNYADAKİ ADALETİ SAĞLAYABİLECEK YEGANE GÜÇ SAHİP OLDUĞU NİTELİKLER VE NİCELİKLER BAKIMINDAN TÜRKİYEDİR...TÜRK DEVLETİ SEN ÇOK YAŞAAA...

Cihatcanaykan

Yeni üye
24 Şub 2008
29
0
Türkiye böyle giderse hiç bir şey kalmayacak tamamen siyasi oyunlar içerisinde kullanılmakta örneğin biz kendi topraklarımız üzerinde terorle savasmaktayken dıştan ne kadar baskı alınmadığını soyleselerde bir baskı var..diğer ornekse israil. ha bire kafasına gore filistini bombalıyor coluk cocuk demiyor buna neden hic bir ab veya belli başlar mudahalede bulunmuyor 'aksine maddi ve manevi destekte bulunuyor'
biz gençler olarak ilk basta kendi tarihimizi bilmeli geri kafalılığımızı atmalı mantıken dusunerek hareket etmeliyiz..

karacam64

Yeni üye
6 Mar 2008
1
0
Ya abiler ben bugun hic sevmedigim bir olayla karsilastim kendini bilmez lior suleiman adinda bir israilli facebook ta poker oynarken ataturke ve tum turklere kufur etti ben gerekli cevabi kendisine verdim ama icimden hala birseyler yapmak geliyor ben bilgisayardan anlamiyorum onun icin sizlerden yardim bekliyorum bu kisiye neler yapabilirim veya sizlerin yapabileceginiz birseyler varssa lutfen yardimci olun...

hooligan_uA

Yeni üye
5 Mar 2007
24
0
turk ordusu dunyanın en buyuk 3 ordusu bunu tartısmaya gerek yok
çanakkalade ıngılızlere avusturalyalılara verdımız ders bunun bı kantıtır
ayrıca kıbrısı 2 saat daha bekleseymısız tamımı bızımmıs bana sorucaksınız
bızım onumuzde ne çın ne de abd duramaz ( alayına maden suyu )

valla arkadaşlar bu dünyada maddi olarak belkı en güçlü değiliz ama vicdan olarak en zengin en mükemmel ülkeyiz aramızdaki bölücülere hainlere rağmen TÜRKİYE en zangin en büyük ülkedir
örneğide istiklal savaşı çanakkale savaşlarıdır hainlerin çiğnedigi topraklarda zengin olsan ne yazar biz ülkemize gönlümüzle bağlıyız hangimiz canımızı seve seve vermeyiz bu ülke için bu en büyük zenginlik değılde nedir?

Yerli58

Yeni üye
1 Eki 2007
45
0
Penzberg
ne yapcanki ? hic bisey yapamazsin kolay degil.

iktidarimiz kalirsa ayni yolda biz dünayayida ters cevirriz allah hepsinden razi olsun türkiyedeki yasam kalitesinin artisina bakin helal olsun valla adamlara, bundan öncekiler anca konusuolardi ve halen anca konusuolar!

walou_rs

Yeni üye
21 Eki 2007
15
0
istanbul
bence en güçlü ülke ve en zengin ülke diğer arkadaşların dediği gibi bizim ülke yani T.C ama şimdi başımızda başka ülkelerin köpekleri olmuş insanlar olduktan sonra; millet mersine gider biz ise tersine...

ahmet_kaya

Üye
22 Ara 2006
92
0
33
İstanbul
arkadaşlar unutmaın hangi türk ülke güçsüzdü ki ?? hemde biz şu anda müslüman türk devletlerin başıyız en güçlü olmak bize haktır

amerika teknoloji meknoloji fln yalan iş yüreğe bakar size bir alman generalin sözünü soleyim

!!!başka ülkelerin askerleri savasın en kötü noktasında savaş bitti deyip kaçarken türk askerleri için savaş daha yeni başlardı!!!

böyle bir ülkenin arkerleri nasılda dünyanını en güçlü askeri olamaz ki

evt doru

yagmurreis

Yeni üye
5 Mar 2008
16
0
BELKI MADDI OLARAK DUNYANIN EN ZENGINI DEGILIZ AMA IRK OLARAK DUNYANIN EN CESUR VE EN ZEKI IRKI OLAN TURKLUGUMUZLE KIMSE BIZDEN DAHA ZENGIN OLAMAZ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.