Dünyanın En Değerli Markası Amazon!

EX

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
802
68
Dünyanın En Değerli Markası Amazon Oldu!Dünyanın en değerli markaları listesinde, Amazon bu yılda ilk sırada yerini korurken Apple ikinci, Google ise üçüncü sırada yer aldı. Avrupa’nın en büyük markası ise Louis Vuitton oldu.

Jeff Bezos tarafından 1994 yılında kurulan
Amazon 684 milyar dolarlık tahmini değeriyle dünyanın en değerli markası olmaya devam ederken, 1976’da kurulan 612 milyar dolarlık değeriyle Apple ve 458 milyar dolarlık değeriyle Google takip ediyor.Avrupa’nın en büyük markası Fransız Louis Vuitton olurken, Almanya’nın SAP yazılım grubu ikinci oldu. Listedeki tek İngiliz markasının Vodafone olması dikkat çekti.

İlk 100’ün yüzde 74’ünü Amerikan markaları oluştururken dünyanın en büyük 100 markasının toplam 7.1 trilyon dolar değerinde olduğu ifade edildi.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.