Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

mtncelik

Yeni üye
3 Ağu 2007
26
0
bu işlerin piri ruslarsa eğer elbette kaspersky inanmayan test etsin farkı görsün nod 32 güzel ama kaspersky kadar sağlam mı tartışılır

crayzgenç

Yeni üye
25 Şub 2009
1
0
anti virüs

abi bn panda antivirüs global projectionu kullanıyorum iyi bi program ama sana kaspersky yada panda anti virüs 2009 u tercih ederim;):):yaho1:D:puah

wallborn1

Yeni üye
30 Ağu 2007
6
0
eset smart security iyi biliyordum ve lisanslı kullanıcıydım.dün gece 2:00 sıralarında bu fikrim değişti
panda internet security 2009 diyorum ve de tavsiye ediyorum
sitede arama yaptım hakkında bir bilgi yok
önümüzdeki hafta lisanslı almayı düşünüyorum
panda internet securty nin globalını almaya gerek yok normal daha uygun iki farklı yönü var o da yedekleme ile ilgili bana göre gereksiz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.