Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612
28 Mar 2008
118
8
Beyler ben hemen hemen hepsini denedim
Ama gerçekten hiç biri panda kadar iyi değil.
hem algılama motoru, hemde hızlı taraması ve virüsü temizleme özelliği var.
Sizde bi panda deneyin isterseniz bana hak vericeksiniz . güncelledikten sonea makinayı fazla kasmaz ...
benim görüşüme göre;
1)panda
2)kaspersky
3)norton
4)nod32
5)bitdefender

ben avast olsun zone alarm ve yaklaşık 20ye yakın antivirüs kullandım bence böyle tabi herkesin fikrine saygı duymak lazım ....
saygılarımla

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
kaspersky milletin kullanmasinin en iyi ornegi en iyi crack yiyen yazilim diyip gercekleri saklamamak bize yakisir dusuncesindeyim :)

Saygilarimla

memox222

Yeni üye
19 Nis 2008
1
0
avast, kaspersky ve nod32 bunların hepsini kullandım tespitlerime göre bnce en iisi nod32 sonra kaspersky avastın pekk ii oldugunu düşünmüorum avast kullanan arkadaslar birde nod32 kullanın bakalım hangisi daha ii göreceksiniz

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
hiçbiri en iyisi bitdefender professional. onu dene büyük şirketler bunu kullanıyor

aemre05

Yeni üye
17 Ocak 2008
8
0
bu programlardan awg yi kullanmadm kaspersky ,nod 32 ve awast i kullandm

hepsi ii ama awast silemio virüsleri
nod 32 acilista pc yi çok kasio
kaspersky hem virüs silio hemde çok az kasio bunlar içinde en iyisi kaspersky

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.