Dünyanın En Zor Oyunu 6995259 kisi oynamıs 183 kisi bitirmis

spark7676

Yeni üye
19 Ağu 2007
9
0
ok kardeş.5inci bölümde de aç yine bi google sayfası.Resimde what was the name of song yani şarkının adı ne diyo ya.Onun üstünde gölge gibi yazılmış olan yazıyı olduğu gibi google a yaz.Çıkan sonuçlardan da ikinci linki tıkla.Orda şarkının adı zaten iki kelime birini üste diğer kelimeyi alta yaz sonra geçiyosun da 6 çok kıl bişey :S

spark7676

Yeni üye
19 Ağu 2007
9
0
bide takılınca ben foruma yazıyorum .adamlar ipucu veriyo ama hiç bişey belli etmiyolar.Ser verip sır vermiyolar yani .Valla bravo.

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
beyler 53 e kadar geldim ama sifre isterseniz + rep isterim umarım yalan solemezsınız

kopiiilcan

Yeni üye
22 Ağu 2007
14
0
bU Nassı yaaa. E Daha 2. bölümü gecemedik. 15 dakkadır uğrasıyom bi ipucuda yok. yardımcı olun. :D

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
baba bak orada kı kapı tokmagına gelınce hata verıyoya o hatayı mauseyı kıpırdatmadan esc ye basarak yok et sonrada mause ile tıkla 3 cü bolum hadıreimi isterim

rcpsnl

Yeni üye
16 Mar 2007
36
0
Kendi Mekanım
3.NCÜ BÖLÜMÜ GECEMEYENLERE BİR İPUCU HİÇ ÖYLE RESİME SAATLERCE BAKIP DURMAYIN. BENİM GİBİ :d SADECE ADRES ÇUBUGUNA www......../..../// olan adres çubuguna /false/ yazan yeri/ true/ yaıpı enter tuşuna basın. hepsi bu :D heheheheehehe

kratos

Yeni üye
11 Ağu 2007
29
0
2 .bölümü nasıl geçiyoz ya kapı kapalıymışta 3 .kata git bişeyler yap öle bişeyler diyo anlamadım

mafia57

Yeni üye
27 Ağu 2007
2
0
usta şimdi altın renginde bir şey var yastığın orda tıklıyorsun kullnıcı adı şifre diyor giriyorum tekrar soruyor şu dördfüncü bölümde bana bir yardım ediver be usta

mafia57

Yeni üye
27 Ağu 2007
2
0
Dünyanın En Zor Oyunu 6995259 kisi oynamıs 183 kisi bitirmis Konuyu Yanıtla

:confused:usta şimdi altın renginde bir şey var yastığın orda tıklıyorsun kullnıcı adı şifre diyor giriyorum tekrar soruyor şu dördfüncü bölümde bana bir yardım ediver be usta:confused:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.