Dünyanın En Zor Oyunu 6995259 kisi oynamıs 183 kisi bitirmis

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
Oyun 164 Levelden Yani +82 Pozitif Level, -82 negatif Level Olmak Üzere 164 Levelden Olusuyor.. Şöyle ki;

level1
level2
level3
level4
.
.
.
.
.
şeklinde

level 82 den sonra

level0

level -1

level-2

diye -82 kadar gidiyor.

Resmi Sitesinde 10 Milyon Kişiden Sadece 101 Kişisi Bitirdiği Öne Sürülüyor..Oyun Tam Bir Bilgi, sabır Ve Düşünmek İstiyor... Yaratıcı Olmak.. Gerekiyor...:):)

Level -35 a kadar geldim ... Yardım isteyen arkadaslar buraya yazabilirler yardımcı olurum ;)

47 level var daha :(:( sonu nasıl ben de bilmiomm:(:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.