durum fena

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
Merhaba Dostlar bu sefer cidden yandık ben bi kıza aşık oldum ama bu kızla daha dün kanka diye konuşuyoduk bu kızı en iyi arkadaşımda seviyor hatta ben ona ayarlamaya çalışırken aşık oldum kız bana küstü affedersiniz ama ağzıma etti mesaj atıyorum cevap vermiyorda napmam gerek sizce

melihkinq

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
335
0
Kıza aşık olduğunu söylediysen geçiştir arkadaş olarak devam et bir kaç hafta arkadaş olarak davran ve kaleyi içten fethet kızlar duygusaldır yani ona kendisini özel hissettir umarım yardımcı olmuşumdur :)

deadman42

Uzman üye
1 Şub 2012
1,351
0
Konya,Ereğli
üstüne gidersen tabi cevap vermez.Ezik bi tipsen once bundan kurtulman lazım.Ayni okuldaysaniz okulda biraz ün kazanman lazim futbol vb seylerde basarli olup dikkat cekmelisin.2-3 tane kizla cikmalisin.

bunlari yaptiktan sonra kizi kesinlikle kandirabilirsin :)

cqr123

Katılımcı Üye
15 May 2013
321
0
.
eğer canını yaktıysa:
Canı yanan sabretsin! Canı yakan, canının yanacağı günü beklesin.. Efendimiz (sav)

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
ya moderatörlerim ergenler için şuraya bir aşk meşk bölümü açak bu ne ya off topic e toplanmış hepsi :D

arkadaş senin için tavsiyem arkadaşını yokla bu kızı seviyorsa çekil git derim eğer olsada olur olmasada olur diyorsan konuş arkadaşınla ben hoşlanıyorum diye deadman42 nin dediği gibi uygula herşeyi (o kız bizden daha çok şey biliyor :D ) eğer olmassa nasipte yoktur olursa 5 tl kontür at kanka adak niyetine :D

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0
kardeş sen yanmışsın :) ya git arkadaşınla konuş aradan çekil de yada bi sigara yak mutluluklar dile yapcak bişi yok :D

cqr123

Katılımcı Üye
15 May 2013
321
0
.
sabr et sadece sabr edip nefsine yenik düşme şu sözü hatırla:
Canı yanan sabretsin! Canı yakan, canının yanacağı günü beklesin.. Efendimiz (sav)

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
ya moderatörlerim ergenler için şuraya bir aşk meşk bölümü açak bu ne ya off topic e toplanmış hepsi :D

arkadaş senin için tavsiyem arkadaşını yokla bu kızı seviyorsa çekil git derim eğer olsada olur olmasada olur diyorsan konuş arkadaşınla ben hoşlanıyorum diye deadman42 nin dediği gibi uygula herşeyi (o kız bizden daha çok şey biliyor :D ) eğer olmassa nasipte yoktur olursa 5 tl kontür at kanka adak niyetine :D

Bir daha bana ergen dersen aklını alırım adam ol akıllı ol !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.