Düşük donanım dostu,Deep Freeze

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Yıllardır boşuna antivirüs,yedekleme,temizlik prolarıyla onların serialleriyle vede pc yi kasmalarıyla boğuşmuş durmuşum,çünki çevremdeki birçok pc yi bana getirirler,hem saatlerimizi alıyor yetmiyor gibi kullanım sırasında temiz kalmayan hele arama motorlarına bulaşan lanet eklentilere paydos ettim. epey zamandır D.freeze kullanıyor ve kullandırıyorum herkes memnun,bunu yazmamın sebebi yazdığınız şikayetler üzerinedir.şimdi temiz bir format çekin güncelleme,driver ve çok gerekli prolarınızı yükleyin ,anti istemez,yedeklemeye gerek yok,portable temizlik programı ile kurulum bittikten sonra bir tarattırın,portable defrag prosuyla diski birletirin ,şifrelerinizi kaydedin çakın D.freeze dünya varmış deyin pcdeki hızı farkedin,eğer sonradan kurmak istediğiniz bir şey olursa d.freze yi kapatma özelliği var.tavsiyemdir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.