Düşük lvl playera yarkan kestirme [grp]

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
28
underground
İlkönce düşük lvl adam ile yüksek lvl adam aynı party içinde bulunmalıdır.
Party exp auto share item auto share olmalıdır.
Yarkanı buldukları zaman yüksek lvl adam yarkanı bugaga sokmalıdır.
Yargan buga girdikten sonra yüksek lvl adam yarkanın çok çok az canı kalana kadar büyü ok(her neyse işte)atar.Çok çok az canı kalmışken yüksek lvl player oyundan çıkar.
Sonra düşük lvl adam yarkanın çok çok az canını berkserk le uzaktan indirir.
Yüksek lvl adam oyundan çıktığı için verdiği dmg 0 lanır.Bu sebepten dolayı verilmiş en yüksek damage düşük lvl adamın verdiği damage olduğu için düşük lvl playerımız yarkanı kesmiş gibi görünür.

Qspi

Üye
31 Ara 2006
166
0
doru söyliyo olabilr mantıklı aslında da gerçekten düşük(-10)lwl bi adam berserkle bile olsa o kadar canı indirebileceğimi sanmıyorum ayrıca tekte alamazsa yarkan onu tekte alacağı için birazcık yalan bi iş

FuRqaNJaN™

Uzman üye
27 Tem 2008
1,182
33
oda blmyr ahh bi blse :S
arkadaşlar bu yöntem bizzat tarafımızdan denendi :D bizim 67 lwl wizard bi ark. var bn ve 3 ark daha bide wizard tplam 5 kşi lordu bulduk biz daldık wizard kenarda bekledi canı çok az kaldı dokunsan ölcek nyse biz oyundan çıktık sonra bu zerki yakıp vurdu ve lordu kesmiş oldu ;) :D

SucukluTosT

Katılımcı Üye
10 Şub 2009
274
2
VATAN
ben 76 ydım abim 90 lordu cektik abim minnacık hatta kırmızı gözükmüyodu oyundan cıktı ben bi vurdum yattı sonra bana geldi valla abim olmasaydı kesemezdim yahu :D

SucukluTosT

Katılımcı Üye
10 Şub 2009
274
2
VATAN
guzel taktik ama yapması zor bi lord u 20 kişi bekliyo :D onların arasından onlar gormeden lordu baska biyere cekmen lazım oda cok zor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.