Düşüncelerinizi merak ediyorum

g3c3c1

Yeni üye
10 Haz 2019
17
2
Merhaba arkadaşlar eskiden 2 yıllık bir ilişkim oldu benden ayrıldıktan sonra kız 1 hafta içinde hemen sevgili yaptı ve ondan sonra birkaç defa daha sevgili değiştirdi en son 1 yıllık bir ilişkisi oldu ve çocuk onu aldattı bu kız da şuan benden sonraki eski sevgilisiyle çıkmaya başladı geri ve ben onca yıla ragmen hala kızı seviyorum ama aynı zamanda da istemiyorum çünkü insanın zoruna gidiyor geçen gün yazmak ve istek atmak gibi bir hata yaptim ve kız bana sevgilisini yanaktan da olsa öptüğü bir video attı :") ne kadar üzüldüğümün farkında değil unuttum ve umrumda değil sanıyor gerçekten yıllardır mutsuzum yaşama hevesimi dahi kaybettim hicbirseyden zevk almıyorum yazdıklarım ergence saçma gelebilir size ama bende bunu merak ediyorum sizin bu davranışlarim hakkında yorumunuz nedir gerçekten ne kadar çok üzgün ve mutsuz olduğumu kimse bilmiyor belki de çirkinim diye yada kız benden ayrıldığı için kendimi öyle görüyorum bilmiyorum:( kendimi uzun zamandır çok yanlız hissediyorum ve bugün sizlerle bu konu hakkında konuşmak istedim insanların bu konu hakkında ne düşündüklerini merak ediyorum çekinmeden istediğinizi diyebilirsiniz

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
80
2,236
Burada çirkinliğin için bırakılmışsın sanırım seni çirkin olduğun için değil karakterli, komik, güvenilir olarak seven bir kız bul, bir şey parçasının peşinden bu kadar koşma.

TilkiBaba

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
559
46
exploitworld
Çirkin olduğunu düşünmüyorum. Eski kız arkadaşının başkalarıyla olan ilişkisinden dolayı psikolojik bir çöküş yaşıyorsun. Sana yeni sevgilisini öperken video atmış ve kısacası bu aşktan vazgeçmeni istiyor. Aynı olaya benzer bir şey yaşamıştım ve neden yaptığını sorduğumda "Benden vazgeçmen için yaptım" diye bir cevap aldım maalesef. İlk başlarda vazgeçemeyeceksin ama gün gelecek adını bile unutacaksın. Yaşın daha küçük ve bu yaşlarda aşktan başka bir şey düşünemiyorsun, seni anlıyorum.
En önemlisi ise kaybettiğin o özgüveni geri kazanmalısın.
Sağlıcakla...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,420
7
2,035
35
Osmaniye 80
Hayat işte abisi büyütüyor insanı fakat böyle şeyler gelir geçer fazla takılmamak gerek.
Rahat ol daha büyüyeceksin

g3c3c1

Yeni üye
10 Haz 2019
17
2
Çirkin olduğunu düşünmüyorum. Eski kız arkadaşının başkalarıyla olan ilişkisinden dolayı psikolojik bir çöküş yaşıyorsun. Sana yeni sevgilisini öperken video atmış ve kısacası bu aşktan vazgeçmeni istiyor. Aynı olaya benzer bir şey yaşamıştım ve neden yaptığını sorduğumda "Benden vazgeçmen için yaptım" diye bir cevap aldım maalesef. İlk başlarda vazgeçemeyeceksin ama gün gelecek adını bile unutacaksın. Yaşın daha küçük ve bu yaşlarda aşktan başka bir şey düşünemiyorsun, seni anlıyorum.
En önemlisi ise kaybettiğin o özgüveni geri kazanmalısın.
Sağlıcakla...
Yaşımın o kadar da küçük olduğunu düşünmüyorum ve kız benden ayrılalı 2-3 yıl oluyor yeni ayrılmadı? Benden sonra 1 yıllık ilişkisi + birkaç tane daha kısa ilişkisi oldu

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
1
62
Yukarıdaki arkadaşların yaşın daha küçük diye kastettiği aslında tecrübeden kastetmişler, inan kim bilir daha ne ilişkiler yaşayıp ne insanlar tanıyacaksın. İlerde karşına bir kız çıkar ve her gece uzun uzun fotoğrafına baktığın kızın bir süre sonra aklına bile gelmediğini fark edersin, bilirkişi olduğumdan değil tecrübeden yazdım yanlış anlama. :)

Netsbordo

Üye
6 Şub 2022
61
17
Konu cirkinlikle alakalı bir durum değil.Kiz zaten ne aradığınin farkında değil ki sürekli değiştiriyor.Seni bıraktı diye sorunun sende olduğu anlamına gelmez.Kiz muhtemelen kişilik bozukluğu problemi yasiyorsa ve henüz taşlar yerine oturmadiysa ani kararlar ve yanlış seçimler yapabilir.Ozguvenini kaybetme ki asıl seni bekleyen kişi için hazır ol.

XX07

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
350
203
We Are Anonymous
Merhaba arkadaşlar eskiden 2 yıllık bir ilişkim oldu benden ayrıldıktan sonra kız 1 hafta içinde hemen sevgili yaptı ve ondan sonra birkaç defa daha sevgili değiştirdi en son 1 yıllık bir ilişkisi oldu ve çocuk onu aldattı bu kız da şuan benden sonraki eski sevgilisiyle çıkmaya başladı geri ve ben onca yıla ragmen hala kızı seviyorum ama aynı zamanda da istemiyorum çünkü insanın zoruna gidiyor geçen gün yazmak ve istek atmak gibi bir hata yaptim ve kız bana sevgilisini yanaktan da olsa öptüğü bir video attı :") ne kadar üzüldüğümün farkında değil unuttum ve umrumda değil sanıyor gerçekten yıllardır mutsuzum yaşama hevesimi dahi kaybettim hicbirseyden zevk almıyorum yazdıklarım ergence saçma gelebilir size ama bende bunu merak ediyorum sizin bu davranışlarim hakkında yorumunuz nedir gerçekten ne kadar çok üzgün ve mutsuz olduğumu kimse bilmiyor belki de çirkinim diye yada kız benden ayrıldığı için kendimi öyle görüyorum bilmiyorum:( kendimi uzun zamandır çok yanlız hissediyorum ve bugün sizlerle bu konu hakkında konuşmak istedim insanların bu konu hakkında ne düşündüklerini merak ediyorum çekinmeden istediğinizi diyebilirsiniz
Boşver Unut Gitsin Kızın Terazi Olduğu Belli Neresi Ağır Basarsa Oraya Gitmiş Yani Bu Saaten Sonrada Pek Fayda Gelmez Ondan Sana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.