Duygusal çöküş ile nasıl başa çıkılır?

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Vallahi unutmalık bir durum yok anı olarak kalcak o bir yerde asla unutamaz insan kalıcı olarak. En iyisi ilgi alanı bulup devam etmek. Duygusal çöküş kendinden nefret etme gibi duygulardan spor ile kurtuldum. Unutmadım ama artık üzülmüyorum.

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
merhaba katdeşim nasılsınsın öncelikle iyi forumlar.

Herkeste aynı sonuç verirmi bişmiyorum ama ben luna coinde 35bin tl kaybetmiştim cripto borsası o gün çok çöküntüdeydim sabah kalkınca işe bile gitmedim doğaya gittim bi kamp cadırı sandalyesi abur cunur cay kahve falan zaman geçirmiştim stresim yarıya düştü denenmiş kanktlanmıs olay 🤤😀

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
5
224
Merhaba değerli forum üyeleri,

Bugün burada olmamın sebebini paylaşmak istedim. Umarım beni anlayışla karşılarsınız çünkü içimde derin bir üzüntü ve karmaşa var. Sevgilimle yollarımızı ayırdık ve bu süreç benim için gerçekten zorlu bir deneyim.

Birlikte geçirdiğimiz anılar, paylaştığımız gülümsemeler ve ortak hayaller artık sadece anılar olarak kaldı. Bu ayrılık, içimi derin bir hüzünle doldurdu. İkimiz de elimizden geleni yaptık ama bazen bazı ilişkiler, ne kadar çaba harcarsak harcayalım, yolun sonuna geldiğinde farklı yolları seçmek zorunda kalabilir.

Bu süreçte hissettiklerim karmaşık ve yoğun. Belki de burada benzer hisler yaşamış olanlar, ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirler. Sevgilimle ayrıldıktan sonra kendimi eksik hissediyorum, yaşamın nasıl devam edeceği konusunda endişeler taşıyorum. Ancak biliyorum ki zamanla bu acı hafifleyecek ve hayatın yeni fırsatlarla dolu olduğunun farkına varacağım.

Eğer aranızda benim gibi böyle bir süreçten geçmiş olanlar varsa, bu konuda nasıl başa çıktıklarını ve duygusal olarak nasıl güçlendiklerini paylaşabilir misiniz? Belki de birbirimize destek olabileceğimiz yolları bulabiliriz. Bu tür deneyimler paylaşarak, birbirimize yardımcı olabilir ve benzer duygusal zorluklarla mücadele edenlere ışık olabiliriz.

Her paylaşımınıza değer veriyorum ve deneyimlerinizi duymaktan memnuniyet duyarım.

Sevgi ve saygılarımla...

Evet, biliyorum. Konu forum içeriğine uygun değil. Sohbet olsun diye açtım lütfen silmeyin.
1-)
2-)
3-)
Bu şarkılar yararlı gelebilir.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,477
46
1,044
Arkana bak
merhaba katdeşim nasılsınsın öncelikle iyi forumlar.

Herkeste aynı sonuç verirmi bişmiyorum ama ben luna coinde 35bin tl kaybetmiştim cripto borsası o gün çok çöküntüdeydim sabah kalkınca işe bile gitmedim doğaya gittim bi kamp cadırı sandalyesi abur cunur cay kahve falan zaman geçirmiştim stresim yarıya düştü denenmiş kanktlanmıs olay 🤤😀
Biryerlere gitmek herzaman işe yarar.🙂
Bı ara birlikte gidelim abim.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
1-)
2-)
3-)
Bu şarkılar yararlı gelebilir.
Hepsi mükemmel!
1017841808501387415.webp

En son çok güzel bir olayımız vardı.İş evlenme raddesine kadar gidiyordu.O Yıllar insana cennet gibi geliyor.Sonradan ayrılınca ne olduğunu bilmediğin bir cehennem kuyusunda buluyorsun kendini.Bazen kokusu bile gelir burnuna iç çekersin ama sadece iç çektiğin nefes ile kalırsın.Acı geçmez,insan sadece o acıya alışır ve onu düzelticek bir kişi çıkmadığı sürece onla yaşamaya devam eder.Devam eder ve sadece eder,eder,eder ve sonunda kendini bambaşka bir hiçlik diyarında bulursun. Aşk Acısı böyle bir şey.Nişanı olucağı gün aldatıldığını öğrenmek en zor şey.Neyse diyelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.