Düzgün Instagram Biyografileri

peterlegacy

Yeni üye
26 Mar 2018
14
0
Örnek olarak güzel Instagram biyografileri atar mısınız?
Aradım lakin bulamadım, güzel biyografiler yoktu.
Şekilli vs. olursa iyi olur. :RpS_biggrin:

Moderatör tarafında düzenlendi:

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Merhaba bu site size yardimci olur belki
https://www.sozunenguzeli.com/guzel-sozler/instagram-biyografi-ornekleri-guzel-komik-havali/.html

Senden önce sonsuzluğa inanmazdım. Şimdi biliyorum ki seninle geçireceğim vakit için o bile yeterli değil.

Seni özlediğim zaman, sanki dinlediğim her şarkı senden bahsediyor gibi.

Günde bir elma yemek doktoru sizden uzak tutar; fakat eğer doktor güzelse, elmayı unut gitsin.

Sessizlik en güçlü çığlıktır.

Bazen bir ânın değerini o bir anı olana kadar asla fark etmezsiniz.

Gerçek aşk için asla bir yer ve zaman yoktur. Tesadüfen olur, bir kalp atışında.

Seni özlediğimde, eski yazışmalarımızı tekrar okuyup bir aptal gibi gülüyorum.

Herkes kendince güzeldir, çünkü Allah hiç hata yapmaz.

Sana verebilecek çok fazla bir şeyim yok. Zengin biri değilim. Sana söz verebileceğim tek şey, her zaman, yapacağım her şey senin için olacaktır.

Seni hayatımdaki bütün nefeslerim, gülüşlerim ve gözyaşlarımla beraber seviyorum.

Eğer birisini aklınızdan çıkaramıyorsanız, belki de o kişinin orada olması gerektiği içindir.

Hayat size gülmüyorsa, onu gıdıklayın.

Aşk, iki bedende yaşayan tek bir ruh gibidir.

Ne kadar güçlü olursanız olun, sizi zayıf düşürecek birisi mutlaka vardır.

Kalbinizde olup kollarınızda olmayan birisi size her zaman acı verir.

Komik İnstagram Biyografi Örnekleri
İnsanlar günlük hayatlarındaki sıkıcı şeylerden kaçmak isterler ve komik bir şeylerin arayışı içine girerler. Siz de onlara bunu sağlayabilirseniz, hakkınızda daha fazla bilgi edinmek isteyebilirler. Bunun içinse hiç çaba harcamanıza gerek yok. İşte sizin için derlediğimiz en Komik İnstagram Biyografi Örnekleri…

Evimizde patron benim, eşim sadece karar vericidir.

Bazı insanlar, sadece onları öldürmek kanunlara aykırı olduğu için yaşıyor.

Sarhoşken, Snapchat, Facebook ve İnstagram’a girmeme izin verilmemeli.

Ne zaman bir sorunum olsa, sadece şarkı söylüyorum. Sonra fark ediyorum ki sesim, sorunumdan daha kötü.

Merak ediyorum, doktorun eşi günde bir elma yese en olur? Doktor gerçekten eve girmez mi acaba?

Neredeyim ben be? Buraya nasıl geldim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.