dvd rw ilgli problem var yardımlarınızı beklıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf89

Üye
5 Mar 2008
65
0
benım dvd rw sorun var cd okuya bılıyor ama dvd taktıgımda bos dvd dıyor vede dvd yazıyor ısın garıp yanıda bana kafayı yıdırecek bunu sebebı ne olabılır yardımınıza ıhtıyacım var

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
cdlerini okuyomuş...... temizlikle bi alaksı olduğunu zannetmiyorum dvd-rw başka bi pcde dene yine aynı hatayı alırsan dvd-rw sorun var demektir ama büyük bi ihtimalle senin işletim sisteminden kaynaklanıyodur....

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,340
34
C:\pagefile.sys@hacked_@
aLemcix'inde dediği gißi dvd-rw'de sorun oLaßiLir ßaşka ßir ßilgisayarda denemeni tavsiye ederim eğer onda da sorun çıkmıyorsa ßiLgisayara en son taktığın ßir sürücü engeLLeme yapıyordur...Yani donanım çakışması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.