E-Dergi 40.Sayısı ÇIKTI

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow

VBgl7v.jpg

Merhabalar, dergimizin 40. Sayısı ile sizlerleyiz. İyi okumalar dileriz. E-Dergimizi sosyal mecralarda kullandığınız hesaplardan paylaşmayı ihmal etmeyiniz...

Dergimizi okumak için:

THT E-Dergi 40.Sayı

Diğer Sayılarımızı Okumak İçin:

THT E-Dergi

Emeği Geçenler

RAUN
Rhotav
"P4RS
ᴋs
DrEngerek
THEHACKER21
hackedbyranger

Dergimizi okuduktan sonra konu altından düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Dergimizin en arka sayfasında bulunan ödüllü sorumuzu çözmeyi unutmayın :)

Son düzenleme:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,162
57
Ankara
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum güzel bir sayı oldu. Okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum konu başlıklarına baktığınızda ne kadar dolu bir dergi olduğunu göreceksiniz. :)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Dergiye emekveren herkesin ellerine emeğine sağlık. Başarılı çalışmaların ardında zeki insanlar vardır.

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
89
Sağlam bir sayı oldu desek yeridir. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Birbirinden kaliteli, tamamen özgün yazılardan ibaret bu dergiyi okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.