E-Devlet Üzerinden Ücretsiz Kurslar ve Sertifikalar: Nasıl Erişebilirsiniz?

swarq

Katılımcı Üye
1 May 2020
335
185
Beacon Hills
E-Devlet, birçok kişi tarafından bilinmeyen ücretsiz bir eğitim platformudur. Size, nasıl ücretsiz kurslara katılacağınızı ve sertifikalar alabileceğinizi anlatacağım.

E-Devlet üzerinde birçok eğitim bulunmaktadır. Örneğin:
  • Yabancı dil eğitimleri​
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)​
  • 3ds Max ile modelleme​
  • Python ile programlama​
  • SQL​
  • Excel eğitimi​
Bu eğitimlere ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak, E-Devlet'e giriş yapmanız gerekmektedir. Bunu iki farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz:
  1. BTK Akademi uygulamasına E-Devlet'i kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bunun için E-Devlet'e giriş yaptıktan sonra BTK Akademi uygulamasını aratarak bulabilirsiniz.​
  2. Eğer tercih ederseniz, Akademi adresine giderek E-Devlet ile giriş yapabilirsiniz.​
E-Devlet'e giriş yaptıktan sonra, birçok ücretsiz eğitim seçeneğiyle karşılaşacaksınız. Üstelik birçoğu sertifikalıdır, bu da size tamamladığınız eğitimleri belgeleyebilme imkanı sunar.

Artık E-Devlet üzerindeki ücretsiz kurslara erişim sağlayabilir ve kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Unutmayın, bilgiye erişmek için önünüzde büyük bir fırsat var ve bunu değerlendirmek sadece sizin elinizdedir.​

QuatrexDefacer

Katılımcı Üye
15 Eki 2022
630
5
413
Baku
E-Devlet, birçok kişi tarafından bilinmeyen ücretsiz bir eğitim platformudur. Size, nasıl ücretsiz kurslara katılacağınızı ve sertifikalar alabileceğinizi anlatacağım.

• 3ds Max ile modelleme​
  • SQL​
  • Excel eğitimi​
Bu eğitimlere ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak, E-Devlet'e giriş yapmanız gerekmektedir. Bunu iki farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz:
  1. BTK Akademi uygulamasına E-Devlet'i kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bunun için E-Devlet'e giriş yaptıktan sonra BTK Akademi uygulamasını aratarak bulabilirsiniz.​
  2. Eğer tercih ederseniz, Akademi adresine giderek E-Devlet ile giriş yapabilirsiniz.​
E-Devlet'e giriş yaptıktan sonra, birçok ücretsiz eğitim seçeneğiyle karşılaşacaksınız. Üstelik birçoğu sertifikalıdır, bu da size tamamladığınız eğitimleri belgeleyebilme imkanı sunar.

Artık E-Devlet üzerindeki ücretsiz kurslara erişim sağlayabilir ve kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz. Unutmayın, bilgiye erişmek için önünüzde büyük bir fırsat var ve bunu değerlendirmek sadece sizin elinizdedir.​
isime yarycak ellerne saglk :)

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460

• 3ds Max ile modelleme​
  • SQL​
  • Excel eğitimi​

Tessekurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.