e-mail adresim hacklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kiskach

Yeni üye
16 May 2009
13
0
ya arkadaslar bnm bgn e-mail adresim hacklendi gizli cwp , gizli soru ve sifre i deiştirmis suan hiçbir sekilde msn mail giremiorum ustune ustluk uni. bilg. bolumu okuyorum ona ragmen hiç bişey yapamadım :( yardımcı olursanız sewinirim kendimi suan cok ezik hissediorum nasıl geri alabilirim? simdiden yardımlarınız için tskkrler...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Alternatif mail warsa alabilirsn.. + bütün bilgilerini doğru şekilde girdiysen ve aklında tutuyorsan.. doğum tarihi ad soyad vs.. bu bilgileri microsofta mail at..!

Kiskach

Yeni üye
16 May 2009
13
0

kardeş senin verdiğin görüntülü anlatımlarada baktım ama 3 ünde de 2. yada 3. adımdan sonra bi pencere acılıo o pencereyi gecemiorum bak linki bu
Contact Microsoft Security Team Top Issues MSN Services Web Site Issues
orda nereye tıklıcağımı bi türlü anlamadım :( eğer o konuda da bi yol gösterirsen çok sevinirim...

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
kardeş senin verdiğin görüntülü anlatımlarada baktım ama 3 ünde de 2. yada 3. adımdan sonra bi pencere acılıo o pencereyi gecemiorum bak linki bu
Contact Microsoft Security Team Top Issues MSN Services Web Site Issues
orda nereye tıklıcağımı bi türlü anlamadım :( eğer o konuda da bi yol gösterirsen çok sevinirim...

dostum benle irtibata gec senden bazı isteyeceğim seyler olucak onları bana doru bi sekilde verrsen sana geri alırım irtibata gecersen daha rahat konusruz merak etme geri alırız.

Kiskach

Yeni üye
16 May 2009
13
0
_MayKi_ özel mesaj atamıomusum ben 40 mesajın altında atamazsın diye bi yazı cıkıo da. sana gerekli olan bilgiler ne? bi sekilde ulasalım da kardeş alalım geri ya msn den falan istersen konusabilirizde gecici olarak kullandığım [email protected]...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.