E mail hack

beyazhacker1

Yeni üye
30 Ocak 2016
26
0
KKTC
Kaç gündür uğraşıyorum saygı değer kardeşlerim.Bi türlü kıramadım.Artık bilgisayarı kırma seviyesine geldim.Napıcagımı şaşırdım abilerim kardeşlerim.Yardımlarınızı bekliyorum gerçekten.İnsan birini seviyosa herşeyi yapmayı göze almış demektedir.E mailini almamı istedi.Rezil olmaktan öte.Gözünden düşmek istemiyorum.Rica etsem bir yöntem gösterirseniz yada [email protected] E -mail budur yardımcı olursanız sevinirim

VON

Yeni üye
30 Nis 2016
1
0
Anywhere
Burada önemli olan tam anlamıyla belirtmediğin iki nokta var. Kıza yardım için mi e-mail'e ulaşmaya çalışıyosun yoksa amacın başka mı... Eğer yardım içinse işin biraz daha kolay. Kızdan yardım iste. E-mail'e kayıtlı bi tane daha e-mail ve telefon numarası var. (Kontrol amaçlı baktım, büyük ihtimal yine gizem ile başlayan bi hotmail hesabı daha kayıtlı ve sonu 67 ile biten bi telefon numarası kayıtlı.) Diğer e-mail'e yada telefon numarasına şifreyi sıfırlamak için mesaj yollatabilirsiniz. Bunları hotmail'e kayıt ettirmek için onay mesajını kabul etmesini yada telefona gelen şifreyi girmesi gibi şeyler isteniyor.. Yani rasgele bi e-mail yada telefon numarası yazılamaz. Bu da demek oluyor ki bu e-mail ve telefonu zamanında kullanmış. Ha, şöyle bi durumda olabilir. Bunların ikisinide hatırlamıyor yada kullanmıyordur, yada unutmuştur. Bu gibi durumlar içinde microsoft üçüncü bi seçeneği koymuş. Ama eğer hesabı iki aşamalı doğrulama istiyorsa bu seçenek pek etkili değil. Bu seçenek de kızın kişisel bilgilerinden tut, gönderdiği mesajların konu başlıklarına kadar bizden bi çok şeyi istiyor. Baştada belirttiğim gibi eğer amacın farklıysa iş sosyal mühendisliğine bakar. Kız hakkında bi çok şeyi bilmen ve o bildiklerine göre olası boşlukları doldurman gerek. Bu bahsettiğim yöntemler olası şifre unutma durumunda microsoft'un bize sunmuş oldukları. Eğer olay şifre unutmanın dışında ise kendimiz dördüncü, beşinci hatta gerekirse altıncı, yedinci yolları oluşturuyoruz. Peki bunlar neler? "|Ksenon" nun da belirttiği gibi "Fake Mail, Fake Script" en çok bilinenler. Diğer bi seçenek de karşı tarafın bilgisayarına Trojan yedirmek. Tabi bu tarz şeyler için de "Sosyal Mühendislik" ve karşı tarafın hali hazırda e-mail hesabına girebiliyor olması gerek.
İşin özü, ilk üç seçenek şifre unutma durumunda baş vurulması gereken yöntemlerdir, üçüncü seçenekten sonrası ise ayrı. Umarım amacın unutulan bi şifreyi bulmak yönündedir, keza amacın farklıysa baştan belirteyim bu tarz konular konuşulduğu kadar kolay değil. Bu tarz bi işe bulaşmadan önce iki kez düşün derim.

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,644
1,605
Eposta adresine fake link yolla sevdiği bisi gibi tanit linki sonra yolla linke trojen i göm i girdimi bırak Maili pc yi ele geçirir herşeyi öğrenirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.