E okul notları değiştirilebilir mi?

burakcelikbaz

Yeni üye
31 May 2023
2
0
Selamın aleyküm arkadaşlar. Çıraklıktan tekrar liseye başladım. Pek bilgim yok bir arkadaş var sanalda ben e okuldan not yükseltiyorum falan diyor. Doğru mudur?
Birinci dönem ortalamam 70 ikinci dönem 30 olsa geçer miyim? Yani 70+30=100/2=50 gibi.

BekKam

Üye
26 Şub 2021
163
1
74
Ötüken ovası
Selamın aleyküm arkadaşlar. Çıraklıktan tekrar liseye başladım. Pek bilgim yok bir arkadaş var sanalda ben e okuldan not yükseltiyorum falan diyor. Doğru mudur?
Birinci dönem ortalamam 70 ikinci dönem 30 olsa geçer miyim? Yani 70+30=100/2=50 gibi.
öncelikle bunun illegal olduğunu belirteyim. en on yakalanan arkadaş 2 yıl yedi galiba. bunun dışında e okul notlarını değiştirmek pek mantıklı değil çünkü not giren hocanın dikkatinden kaçacağını zannetmiyorum. ayrıca arkadaşın doğru söylüyorsa bile o yakalanırsa sen de patlarsın.

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
4
133
O eleman sizle aynımı okulda öyle ugrasacağına git müdür yardımcısının bilgisayarına Trojan at daha iyi bizim kine atsak haberi olmaz yada stealer miydi stealthermi karıştırıyom onu at

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
huh arkadaşın e-okulun apisini bulmuş bundanda yararlanıp büyük ihtimal hocasının hesaba giriş yapmış ve notunu yükseltmiş...
evet bu kolay bi şey ama e-okul yapılan tüm değişiklikleri denetim kaydına alıyor yani yaptığınız tüm değişiklikler müdür ve yardımcıları tarafından görünür halde yani devamından ne olucaklarını biliyorsunuz

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,132
5
573
Belirsiz
müdürün e okul hesabına girmen lazım veya mebbis yönetici hesabına falan girmen lazım fakat bunlar illegal o yüzden yapmayın yaptıktan 1-2 gün sonrada anlaşılır zaten disipline falan gidersiniz hiç gerek yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.