e okul u hackledik ama

hackvakti

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
275
0
C:Programfiles
arkadaşlar iyi akşamlar benim konumu daha önceden okuyan arkadaşlar bilir ben müdür yardımcısının e okul girişini ele geçirmeye çalısıyordum ve başardımda ama 2 ay sonra şifre değişti geçen hafta zorla aldık ama şimdi şifreyi tekrar değiştirdi okulun kapanmasına çok az kaldı arkadaşlar ben notlarımı düzeltmek için yapmıştım ailemde notlarımı ii biliyor şifreyi tekrar almanın bir yolu yokmu ya lütfen yardım edin eski 2 şifreside var elimde giriş adı değişmiyor ama sadece şifre değişiyor

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
E okula müdürün ıd ve şifresiyle girdiğinde ıpini e okul kaydediyor yaptığın değişiklikler bir bir dlisteleniyor bunun için ilk kendi notlarını değiştirme okuldan atılmanı istemeyiz.
nerden biliyorsun diye sorarsan bizim arkadaş hocaların e okul şifreleri alınırken hepsini ele geçirmişti keylogerla okul bu şekilde anlaşıldı okuldan atıldı başka liseye gidiiyor şimdi.

asertyu

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
295
0
Las Vegas
hakops logger at e-mailine gelsin ben müdürün pc ye attım 5 sn sürmedi :D evde hazırla git okulda at hemen :D şu an müdürle köşe kapmaca oynuyoz ben buluon o değiştiriyor :D tutanak da tutturdular :D
ama uğraşma derim :D şifreyide hala biliyom :D

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Şifreyi sen değiştirmeyi dene diyicem ancak o da sakat, e okul sistemi hakkında yeterli bilgiye sahip değilim ancak kurtarma epostası gibi bir şeyin olduğunu düşünüyorum var ise öyle bir şey bir dene bakalım...

hackvakti

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
275
0
C:Programfiles
HUAWEI kardeşim ne saçmalıyorsun sen ? ozaman fecabook ta calmak günah bu sitede günah neden üye oldun ki sen ???

solveno kardeşim yorum yapmak için kendini zorlama ya sırf rübenin artması için yapama bunu daha bu saatten sonra çalışsan ne yazar onu düşündün mü hiç ??

brutal hack kardeş sahte karne yapınca ne olucak okulda kalıcan yine kimi kandırıcan ??

ptna aralarında en fazla senin yorumuna güldüm kardeşim ya valla farklı bi gezegende yaşıyosun heralde sence şifreyi değişsem müdüryardımcısı sifrenin değiştiğini anlayıp soruşturma başlatmaz mı ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.