E-okul?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atacbey

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
509
0
Arkadaşlar e- okul kapandımı? bir sıkıntı veriyor girerken acaba neden yada herkestemi öyle?

feymhack

Yeni üye
9 Haz 2016
16
0
Kardeşim e okul kapandı falan bunların hepsi hikaye geçen dönem son gün abimi getirdim hoca notumu yükseltip beni geçirdi e okul kapandı palavrası sadece öğrencilerin öğretmenleri rahatsız etmemesi için söylenen bir yalandır ha biraz yavaş olabili,r yüzbinlerce kişi hergün e okula giriyor ama kapanma falan yok yani daha fgazla yemeyin bu numaraları :)

Atacbey

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
509
0
Hata Kaynağı: e-Okul
Hata Açıklaması:
Bu hata geçici bir hata olabilir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işlemi bir süre sonra tekrar deneyiniz. Ayrıca hataya ait bilgiler İlsis Merkez Yöneticisine iletilmiştir.
Hata ile en kısa zamanda ilgilenilecektir.
e-Okul Teknik Destek

Bu hatayı alıyorum arkadaşlar.

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Sistem yoğun olduğu için giriş sağlıyamıyorsunuz. Bir kaç kez deneyin belki girebilirsiniz ama emin değilim sistem çok yoğun giriş sağlayamayabilirsinizde.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Kardeşim e okul kapandı falan bunların hepsi hikaye geçen dönem son gün abimi getirdim hoca notumu yükseltip beni geçirdi e okul kapandı palavrası sadece öğrencilerin öğretmenleri rahatsız etmemesi için söylenen bir yalandır ha biraz yavaş olabili,r yüzbinlerce kişi hergün e okula giriyor ama kapanma falan yok yani daha fgazla yemeyin bu numaraları :)

e okul okulun son günlerine doğru kapatılır,sadece idarecilere açık kalır.Idareciler düzenler

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bu arada giriş yapılamasının nedeni birçok kişinin farklı yerlerden e okul sunucusuna bağlanması olabilir.Ayrıca sisteme girişler okulun son günleri yoğunlaştığı için sunucular sürekli bakım altına alınır.Bakım süresince cihazlar giriş yapamaz.Bu nedenlede giriş yapılamamış olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.