E-posta yoluyla Hack Nasıl Yapabilirim?

drhopeness

Yeni üye
5 Ocak 2016
5
0
Merhabalar, bir sorum olacaktı.

Bana bir e-posta geldi ama içinde link vs yoktu. Benden bi konuda yardım istiyordu(ingilizce). Ben de yardım edemeyeceğimi belirten bir yanıt yazıp gönderdim. Yazdığım gibi hiç bir resim attach edilmemiş veya link verilmemişti ama yanıtı yazdıktan sonra atan kişinin resmi açıldı.

Sorum şu; 1)Sadece yanıt yazarak virüs bulaşabilir mi?
2) O resmi gördükten sonra hiçbir şekilde tıklamadım etmedim ve e-postayı direkt sildim. Bir şeyler olmuş olabilir mi? (virüs bulaşması vs...)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hyperduffy

Üye
20 May 2019
190
4
CyBeR
Cevap: E-posta yoluyla Hack Yapılırmı?

Sadece Yanıt Yazarak Virus Olacagını Sanmam Lakin Virüs Olup olmadıgını Ögrene bilrsiniz :

Android sürümlü bir akıllı telefon kullanıyorsan Play Storeden Eset Mobil Security İndirip güzel bir lisans bulup pro haline getirip tam tarama ile tarayıp olup olmadıgını anlıyabilirsin ve silebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.