GNU/Linux E: pyhton-pip paketi bulunamadı

ALAKURT29

Yeni üye
5 Eki 2019
17
0
Kali linux kullanıyorum daha yeni başladım şuan udemy den Ahmet Birkanın videolarını izleyerek bu konuda alt bilgi edinmeye çalışıyorum. Torghost ile satır gizleme videosunda torghostu yüklerken böyle bir hata ile karşılaştım ne yapabilirim?( E: pyhton-pip paketi bulunamadı)

ALAKURT29

Yeni üye
5 Eki 2019
17
0
Pip install Python veya sudo apt-get install python-pip komutu ile yükleyebilirsiniz

Malesef olmadı kodlar aynen böyle;
Kod:
root@kalifurkan:~# apt-get install pyhton-pip
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor       
Durum bilgisi okunuyor... Bitti      
E: pyhton-pip paketi bulunamadı
root@kalifurkan:~# Pip install Pyhton
bash: Pip: komut yok

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Malesef olmadı kodlar aynen böyle;
Kod:
root@kalifurkan:~# apt-get install pyhton-pip
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor       
Durum bilgisi okunuyor... Bitti      
E: pyhton-pip paketi bulunamadı
root@kalifurkan:~# Pip install Pyhton
bash: Pip: komut yok

Sanırsam yeni kurulum yaptınız sizde hiçbir kütüphane ekli değil lütfen temel gerekli olan komutları sırası ile girerek kütüphanize ekleyin

ALAKURT29

Yeni üye
5 Eki 2019
17
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.